یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:22 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

موسسه ندای ایماژ آلبوم موسیقی آذربایجانی «شیرین یوخو» با صدای علیرضا خیابانی را منتشر کرد.


آیین رونمایی از آلبوم «شیرین یوخو» به همراه تقدیر از عوامل تولید آن روز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸ با حضور اهالی فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه در محل سالن شماره ۲ تالار پتروشیمی تبریز برگزار می شود.


این آلبوم، دومین آلبوم رسمی علیرضا خیابانی است که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت کتابخانه ملی منتشر می شود.


پیش تر آلبوم موسیقی «انتظار» با صدای همین خواننده از طریق موسسه ندای ایماژ  منتشر شده بود که با استقبال خوب هنردوستان و علاقمندان موسیقی آذربایجانی مواجه شد.


آلبوم «شیرین یوخو» با نوازندگی هنرمندان بنام موسیقی آذربایجان از جمله بهمن میرزازاده، سعید میرزازاده، یوسف محرمیان، نقی صاحبقرانی، اتابک دهقانی، شاهرخ پناهی فرد و حجت مبذول در استودیو ایماژ تبریز تولید شده است.


 موسسه ندای ایماژ تبریز ناشر این اثر برجسته هنری است و بهمن میرزازاده تنظیم قطعات این آلبوم را به عهده داشت.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386