شنبه, 30 شهریور 1398 ساعت 05:41 ق ظ - 09(Sep) 21 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرمانده سپاه عاشورا گفت: نظام برای تامین زیرساخت‌ها توفیقات خوبی در توزیع عدالت داشته، اما طبیعتاً باید توفیقات حداکثری داشته باشیم چراکه برخی خناسان به دنبال بدبین کردن مردم به نظام اسلامی‌اند.

 

سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا به همراه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، به مناسبت هفته دولت با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.

فرمانده سپاه عاشورا در این دیدار با تبریک هفته دولت و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی برای تامین زیرساخت‌ها توفیقات خوبی در توزیع عدالت داشته اما طبیعتاً باید توفیقات حداکثری داشته باشیم چراکه برخی خناسان به دنبال بدبین کردن مردم به نظام اسلامی‌اند.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره لزوم حمایت از تولید داخلی، تاکید کرد: امروز برای عبور از مشکلات باید از تولید کننده که به تعبیر ایشان، رزمندگان جنگ اقتصادی اند حمایت همه جانبه صورت گیرد.

فرمانده سپاه عاشورا خدمت به مردم را بزرگترین مبارزه با آمریکا ارزیابی کرد و گفت: خدمت ما مردم را پای کار و امیدوار نگه می‌‎دارد؛ ما در مباحث نظامی نیز می‌گوییم که بهترین پدافند آفند است، مقابل دشمن اگر منفعل باشیم در حقیقت برای دشمن جناح بازی می‌کنیم.

وی تاکید کرد: امیدواریم شما در کسوت استانداری موفق باشید و همواره مستقل عمل کنید؛ موفقیت شما در حوزه صنعت، خدمات، کشاورزی و تولید خواسته قلبی ماست و آماده ایم برای پیشرفت کشور در کنار شما باشیم.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386