یکشنبه, 23 خرداد 1400 ساعت 02:00 ق ظ - 06(Jun) 13 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: نظام برای تامین زیرساخت‌ها توفیقات خوبی در توزیع عدالت داشته، اما طبیعتاً باید توفیقات حداکثری داشته باشیم چراکه برخی خناسان به دنبال بدبین کردن مردم به نظام اسلامی‌اند.

 

سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا به همراه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، به مناسبت هفته دولت با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.

فرمانده سپاه عاشورا در این دیدار با تبریک هفته دولت و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی برای تامین زیرساخت‌ها توفیقات خوبی در توزیع عدالت داشته اما طبیعتاً باید توفیقات حداکثری داشته باشیم چراکه برخی خناسان به دنبال بدبین کردن مردم به نظام اسلامی‌اند.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره لزوم حمایت از تولید داخلی، تاکید کرد: امروز برای عبور از مشکلات باید از تولید کننده که به تعبیر ایشان، رزمندگان جنگ اقتصادی اند حمایت همه جانبه صورت گیرد.

فرمانده سپاه عاشورا خدمت به مردم را بزرگترین مبارزه با آمریکا ارزیابی کرد و گفت: خدمت ما مردم را پای کار و امیدوار نگه می‌‎دارد؛ ما در مباحث نظامی نیز می‌گوییم که بهترین پدافند آفند است، مقابل دشمن اگر منفعل باشیم در حقیقت برای دشمن جناح بازی می‌کنیم.

وی تاکید کرد: امیدواریم شما در کسوت استانداری موفق باشید و همواره مستقل عمل کنید؛ موفقیت شما در حوزه صنعت، خدمات، کشاورزی و تولید خواسته قلبی ماست و آماده ایم برای پیشرفت کشور در کنار شما باشیم.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386