سه شنبه, 06 آبان 1399 ساعت 07:07 ق ظ - 10(Oct) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی از اختصاص 380 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری در استان خبر داد و گفت: با این اعتبار طرح‌ها‌ی بازآفرینی شهری در تبریز و هشت شهر دیگر استان در حال اجراست.

 

جواد رحمتی در مراسم بهره‌برداری از  بوستان نیایش در منطقه عشرت‌آباد مراغه، اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی در مناطق حاشیه شهری ضرورتی انکارناپذیر در توسعه امکانات شهری است و با وجود مشکلات اقتصادی و مالی، طرح‌های عمرانی اجرا شده در مناطق محروم در سال‌های اخیر مناسب بوده است.

وی اضافه کرد: مشارکت مردمی در اجرای طرح‌های عمرانی در مناطق محروم و حاشیه شهری زمینه‌ساز تسهیل و تسریع در روند اجرای آنها خواهد بود و از این رو باید مورد توجه قرار گیرد.

رحمتی افزود: در راستای تسریع در اجرای طرح‌های عمرانی، تخصیص اعتبارات مورد نیاز در قالب کمیته های تخصصی استان بررسی و برنامه‌ریزی می‌شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین از تخصیص 380 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری در استان خبر داد و یادآور شد: با این اعتبار طرح‌ها‌ی بازآفرینی شهری در تبریز و هشت شهر دیگر استان در حال اجراست.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های شهری، بازگشایی معابر در بافت‌های قدیمی و محله‌های حاشیه شهری ازجمله طرح‌های بازآفرینی شهری در استان است که به عنوان نمونه اجرای آن در محله عشرت‌آباد مراغه چهره این محله را به شدت تغییر داده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386