جمعه, 02 آبان 1399 ساعت 11:11 ق ظ - 10(Oct) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: ارمنستان موظف شد نسبت به رفع کامل ورود آلاینده ها به رودخانه ارس اقدام کند.


 یوسف غفارزاده در پی نشست سالانه کارگروه مشترک ایران وارمنستان که در روزهای 28 تا 30 آبان ماه، در خصوص پایش و جلوگیری از آلودگی رودخانه مرزی ارس به میزبانی تبریز برگزار شد، از تعهد ارمنستان برای رفع کامل ورود آلاینده ها به رودخانه ارس طی سه سال آینده خبر داد.  


وی با اشاره به اینکه در نتیجه تعاملات موجود بین دو کشور، نقاط تهدید، غلظت و تأثیر تخلیه‌ها به صورت دقیق شناسایی شده و طرف ارمنی با قبول مسئولیت و تعهد به اصلاح و ترمیم تأسیسات با هدف حذف کامل تخلیه ها تا سال 2021، با اجرای سیستم بازچرخانی و مرمت سدهای باطله تاکنون در این خصوص بیش از 50 درصد پیشرفت داشته، اظهار داشت: در جلسه اخیر کارگروه مشترک این کشور متعهد شده نسبت به اعمال نظارت‌های دقیق بر کارکرد معادن تا اتمام عملیات ترمیمی اقدام نماید.


غفارزاده همچنین افزود: از سوی دیگر پایش فاکتورهای کیفی در محیط‌های آب و رسوب رودخانه ارس طی دهه اخیر به صورت همزمان و مشترک توسط دو کشور انجام گرفته و به صورت ماهانه و مستمر ادامه خواهد داشت.


وی همچنین گفت: نتایج نشست و توافقات حاصله جهت پیگیری فنی و حقوقی به مراجع ذیربط انعکاس خواهد یافت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386