سه شنبه, 12 اسفند 1399 ساعت 09:16 ب ظ - 03(Mar) 02 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز با بیان اینکه براساس مصوبات، قیمت قبور وادی رحمت از حداقل چهار میلیون ریال تا هشتاد میلیون ریال در نوسان است، گفت: قیمت قبور پیش فروش بر اساس جدول اعلام نرخ تعرفه خدمات، بیشتر از رقم‌های فوق بوده و قیمت هر بلوک 35 متری از مقبره‌های خانوادگی نیز ۸۰۰ میلیون ریال اعلام شده است.

احد فلاحی با بیان این‌که قبور وادی رحمت بر اساس دفترچه تعرفه عوارض محلی و فهرست بهای خدمات شهرداری تبریز شورای شهر قیمت گذاری می‌شود، اظهار کرد: با توجه به این‌که امکان خرید و فروش قبور در تبریز وجود ندارد، صاحبان قبور پیش خرید شده فقط در صورت هبه شورای شهر می‌توانند قبرهای خریداری شده را به افراد نسبی و سببی خویش انتقال دهند.

وی با بیان اینکه خدمات این سازمان برای خانواده‌های معظم شهدا رایگان است، ادامه داد: بر اساس مصوبات، برخی از بلوک‌های وادی رحمت برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و نیز افراد اهداکننده عضو، به صورت رایگان واگذار می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه انتخاب و واگذاری قبور در بلوک‌های مختلف توسط سیستم انجام شده و بین تمام اقشار توزیع می‌شود، تشریح کرد: در واگذاری قبور در بلوک‌های مختلف، هیچ تبعیض بینی اقشار مختلف وجود ندارد.

فلاحی از برنامه این سازمان برای هوشمندسازی و دسترسی آسان شهروندان به خدمات آرامستان‌های شهرداری تبریز خبر داد و افزود: بر این اساس، سایت و اپلیکیشن ویژه‌ای با امکان ارائه خدمات به صورت آنلاین و بدون حضور شهروندان در محل راه اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز در خاتمه تاکید کرد: تمام فعالیت‌های انجام شده در مجموعه سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز شفاف و بر اساس مصوبات قانونی است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386