یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 03:49 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز با بیان اینکه براساس مصوبات، قیمت قبور وادی رحمت از حداقل چهار میلیون ریال تا هشتاد میلیون ریال در نوسان است، گفت: قیمت قبور پیش فروش بر اساس جدول اعلام نرخ تعرفه خدمات، بیشتر از رقم‌های فوق بوده و قیمت هر بلوک 35 متری از مقبره‌های خانوادگی نیز ۸۰۰ میلیون ریال اعلام شده است.

احد فلاحی با بیان این‌که قبور وادی رحمت بر اساس دفترچه تعرفه عوارض محلی و فهرست بهای خدمات شهرداری تبریز شورای شهر قیمت گذاری می‌شود، اظهار کرد: با توجه به این‌که امکان خرید و فروش قبور در تبریز وجود ندارد، صاحبان قبور پیش خرید شده فقط در صورت هبه شورای شهر می‌توانند قبرهای خریداری شده را به افراد نسبی و سببی خویش انتقال دهند.

وی با بیان اینکه خدمات این سازمان برای خانواده‌های معظم شهدا رایگان است، ادامه داد: بر اساس مصوبات، برخی از بلوک‌های وادی رحمت برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و نیز افراد اهداکننده عضو، به صورت رایگان واگذار می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه انتخاب و واگذاری قبور در بلوک‌های مختلف توسط سیستم انجام شده و بین تمام اقشار توزیع می‌شود، تشریح کرد: در واگذاری قبور در بلوک‌های مختلف، هیچ تبعیض بینی اقشار مختلف وجود ندارد.

فلاحی از برنامه این سازمان برای هوشمندسازی و دسترسی آسان شهروندان به خدمات آرامستان‌های شهرداری تبریز خبر داد و افزود: بر این اساس، سایت و اپلیکیشن ویژه‌ای با امکان ارائه خدمات به صورت آنلاین و بدون حضور شهروندان در محل راه اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز در خاتمه تاکید کرد: تمام فعالیت‌های انجام شده در مجموعه سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز شفاف و بر اساس مصوبات قانونی است.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386