سه شنبه, 17 تیر 1399 ساعت 11:20 ق ظ - 07(Jul) 07 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا از مبادی مرزی آذربایجان‌شرقی انجام شده و ورود شهروندان کشورهای آلوده به ویروس کرونا تحت کنترل است.

 

به گزارش آی نیوز، عباسعلی درستی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: خوشبختانه هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان گزارش نشده و مجموعه بهداشت و درمان آذربایجان شرقی تمام تلاش خود را برای پیشگیری از ورود این ویروس انجام می‌دهد.

وی در خصوص وضعیت بیماری آنفلوانزا در استان هم اظهار کرد: معمولا در مورد بیماری آنفلوانزا بطور رایج بعد از موج اول، با فاصله زمانی غیر قابل پیش بینی موج دومی هم اتفاق می ‌افتد که تاکنون هیچی علایمی از آن در آذربایجان شرقی مشاهده نشده است.

درستی با بیان این‌که شیوع بیماری آنفلوانزا غیر قابل پیش بینی است، اضافه کرد: ممکن است آنفلوانزا هفته دیگر یا ماه دیگر شایع شود و یا به طور کلی، موج دومی در کار نباشد، اما با توجه به تجربیات سال‌های گذشته، تمامی مراکز بهداشتی و درمانی در آمادگی کامل قرار دارند.

وی ادامه داد: بیمارستان‌ها و اورژانس‌ها در موج اول آنفلوانزا نیز در حالت آمادگی کامل قرار داشتند و این در حالی است که بیشتر بخش‌هایی که برای این موضوع پیش بینی کرده بودیم، مورد استفاده قرار نگرفت.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص علایم آنفلوانزا نیز یادآوری کرد: معمولا همان علایم بیماری سرماخورگی بوده اما آنفلوانزا با تب، بیحالی و درد عضلانی نیز همراه است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386