یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 04:01 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 24173

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: کسب و افزایش رضایتمندی شهروندان با کار و فعالیت شبانه روزی و ارائه خدمات در تمامی حوزه های خدمات شهری محقق شدنی است.

 

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی اظهار داشت: وسعت فعالیت ها و تعدد وظایف خدمات شهری در کلانشهر تبریز ایجاب می کند نیروهای خدمات شهری به صورت شبانه روزی اقدام به خدمت رسانی به شهروندان نمایند تا بتوانیم رضایتمندی آنان را بدست بیاوریم.

قربانیان افزود: ارائه خدمات یکسان و توزیع عادلانه خدمات در تمامی مناطق شهر همواره مورد تاکید و توجه مدیریت ارشد شهری تبریز بوده است و ستاد معاونت خدمات شهری همواره بر ارائه خدمات یکسان به شهروندان در تمامی مناطق نظارت و تاکید دارد.

وی افزود: وظیفه مجموعه خدمات شهری نگهداری بهینه شهر و توجه به نیازها و خواسته های شهروندان در حوزه خدمات و رفع و رجوع این نیازها در اسرع وقت با بهره گیری از اکیپ ها و نیروهای آماده در سطح مناطق است که باید در سال جدید بیش از پیش در این مقوله فعالیت نماییم.

قربانیان گفت: حوزه تنظیف و پاکسازی شهر یکی از موارد مهمی است که خدمات شهری با آن مورد سنجش قرار می گیرد اما سایر حوزه های مربوط به خدمات شهری نیز اهمیت برابری با این حوزه دارند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان اظهاراتش افزود: با توجه به اینکه در فصل بهار و افزایش میزان نزولات آسمانی  قرار داریم، آماده باش نیروهای خدمات شهری در زمان بروز بحران های محیطی و طبیعی از قبیل بارش ها و یا جاری شدن روان آبها و رفع آبگرفتگی معابر باید همواره مورد توجه معاونت های خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه شهرداری تبریز باشد.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386