چهارشنبه, 09 آذر 1401 ساعت 08:48 ب ظ - 11(Nov) 30 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

on شنبه, 28 آبان 1401 11:53
روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

علی عباسی- متاسفم و با این اظهار تاسف باید بگویم سمت و سوی اکثر نوشته ها، تولیدات و بسته های محتوایی ما روزنامه‌نگاران آذربایجانی بیشتر از آنچه که در راستای...

غلامرضا نوری قزلچه نماینده مردم بستان آباد در مجلس گفت : باید دنبال مذاکره مستقیم با امریکا باشیم / واسطه‌ها به فکر منافع خودشان هستند


اگر مذاکره ما با آمریکا بدون واسطه برخی کشورها باشد به نتایج بهتری می رسیم؛ نیازی نیست افراد دیگر واسطه بین مذاکرات باشند، چراکه واسطه ها در ابتدا منافع خودشان را در نظر می گیرند و بعد منافع ما را.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس با اشاره به مذاکرات وین، گفت: حرکت‌هایی که علیه برجام در گذشته شاهد بودیم حرکت های ایدئولوژیک و از روی باور نبود، مطمئنا رفتارهایی که انجام می گرفت، تظاهرات های خیابانی و بزرگراهی، شعار و پلاکارد، اعتراضات و تیترهای گزنده در رسانه ها و اعتراضات تند در تریبون ها اگر از روی اعتقاد و باور و ایدئولوژیک بود باید طبیعتا الان هم اتفاق می افتاد.

غلامرضا نوری قزلچه در گفت وگو با عصر ایران با بیان این مطلب افزود: همین تغییر رفتار برخی آقایان نشان می دهد که این رفتارها یک سازماندهی سیاسی بیش نبود و الان چون جریانی که اینها را سازماندهی می کرد خودش باید پاسخگو باشد پس دیگر اعتراضی نمی کنند و اتفاقا از نظر ما اینگونه رفتارها درست و منطقی است که باید یکسری کارها را انجام داد.

وی تاکید کرد: اکثریت جامعه موافق به سرانجام رسیدن مذاکرات‌اند؛ کسانی که در گذشته مخالف بودند در حال حاضر به مذاکره مستقیم اعتراض ندارند، با به توافق رسیدن با حفظ منافع کشور اعتراض ندارند و این نشان می دهد که رفتارهای گذشته شان سیاسی بود و الان چون خودشان پاسخگو هستند و باید جواب کمبود ارز، نیازهای جامعه، تورم و اقتصاد و معیشت مردم را بدهند پس راه درست را در مذاکره و توافق می ببینند؛ در واقع اگر می خواهند کارها طبق روال انجام شود باید همین راه را بروند.

نوری قزلچه تاکید کرد: اگر مذاکره ما با آمریکا بدون واسطه برخی کشورها نظیر چین و روسیه باشد ما به نتایج بهتری می توانیم برسیم؛ نیازی نیست افراد دیگر واسطه بین مذاکرات باشند، چراکه واسطه ها در ابتدا منافع خودشان را در نظر می گیرند و بعد منافع دیگران را در نظر می گیرند.

نماینده بستان آباد افزود: ما باید به دنبال مذاکره مستقیم باشیم و اگر منافع ما در مذاکرات مستقیم است حتما باید انجام دهیم و هر چقدر مستقیم و رودرو باشد نتیجه نزدیکتر است و نتیجه مطلوب تری و کم هزینه تری می توان گرفت .


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه مارالان - چهارسوق - کوی پیشنمازی - پاساژ پیشنمازی پلاک 21 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386