شنبه, 07 خرداد 1401 ساعت 12:05 ق ظ - 05(May) 27 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

سنگ گرانی بر سر مردم

on پنج شنبه, 08 ارديبهشت 1401 11:27
سنگ گرانی بر سر مردم

علی عباسی - مدتی است دیگر کمتر کسی این سوال را می پرسد که بالاخره لوکوموتیو چموش گرانی کی متوقف خواهد شد؟

چاپ ایمیل - - شناسه: 24549

بزرگترین پروژه آبرسانی 20 سال گذشته با اجرای طرح آبرسانی به 400 روستای استان با ۱۳۴ میلیارد تومان اعتبار توسط بسیج سازندگی استان در مرحله اول آغاز شده است.

 

 محمدخانی در جلسه کارگروه بسیج سازندگی استان، گفت: بزرگترین پروژه آبرسانی 20 سال گذشته با اجرای طرح آبرسانی به 400 روستای استان  با ۱۳۴ میلیارد تومان اعتبار در مرحله اول آغاز شده است.
 
مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی افزود: این طرح  با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و سازمان بسیج سازندگی سپاه در حال انجام است که جزو اولین استان‌های کشور در شروع عملیات هستیم.

برنامه‌های محرومیت‌زدایی با هماهنگی دستگاه‌های دولتی و بسیج سازندگی در استان اجرا شود

جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست گفت: برنامه‌های محرومیت‌زدایی باید براساس شاخص‌های معین و هماهنگ با تمام دستگاه‌های دولتی و بسیج سازندگی در استان تدوین و اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های محرومیت‌زدایی در استان با ملاک و معیار مشخصی اجرا نمی‌شود، اظهار داشت: برای افزایش بهره‌وری و اثرگذاری بیشتر باید تمامی اقدامات با هماهنگی و تعامل و براساس شاخص‌های معین اجرا شود.
 
وی ادامه داد: گروه‌های بسیجی به صورت داوطلبانه و خودجوش و با حس مسئولیت و درک بیشتر مشکلات در برنامه‌های توسعه‌ای مناطق محروم حاضر می‌شوند که این امر موجب افزایش حس مشارکت در بین مردم نیز می‌شود.
 
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی نیز در این جلسه گفت: گروه‌های جهادی بسیج در هر عرصه‌ای که موردنیاز کشور بوده است برای کمک به مردم پیشقدم بوده‌اند.
 
محمد اسکندری افزود: چابکی، تخصص و تعهد از جمله ویژگی‌های بارز این گروه‌ها است که در بسیاری از حوزه‌ها کمک‌حال دولت و دستگاه‌های اجرایی هستند.
 
وی ادامه داد: تمامی اقدامات در حوزه محرومیت‌زدایی و توسعه روستاها باید متوازن و هماهنگ با دستگاه‌های دولتی و همراهی بسیج در استان اجرا شود.


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386