پنج شنبه, 06 ارديبهشت 1397 ساعت 02:22 ب ظ - 04(Apr) 26 2018

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

tabrizmarketing

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهردار تبریز گفت: ما در حد توان تمام سعی‌‌مان را برای میزبانی شایسته از مسافران انجام می‌‌دهیم و منتظر نیستیم تا ببینیم سایر دستگاه‌‌ها چه کاری انجام می‌‌دهند اما باید آنان نیز به میدان بیایند.ایرج شهین‌‌باهر با اشاره به تلاش‌‌های شهرداری تبریز برای برگزاری برنامه‌‌هایی در شأن مردم آذربایجان و میزبانی مناسب از گردشگران در سال 2018، ابراز داشت: شهرداری در حد توان کارها را پیش می‌‌برد و جهت زیباسازی شهر گام‌‌های مثبتی برداشته است.

وی عنوان کرد: اخیراً برای احیاء و استفاده از ظرفیت برج خلعت‌‌پوشان تفاهمنامه‌‌ای امضاء و پروژه زیباسازی و نورپردازی پل آجی‌‌چای نیز به بهره‌‌برداری رسید که هر دو اقدام در راستای برنامه‌‌های تبریز 2018 بود.

شهردار تبریز با انتقاد از محدود شدن تمام کارها در دایره شهرداری تبریز، متذکر شد: سایر دستگاه‌‌ها و نهادها نیز باید جهت اجرای برنامه‌‌های تبریز 2018 شهرداری را یاری کنند و نگاهشان تنها به ما نباشد؛ علاوه بر سازمان میراث فرهنگی که خود متولی اصلی این رویداد محسوب می‌‌شود سایر ادارات و دستگاه‌‌های اجرایی نیز باید نقش‌‌شان را ایفا کنند.

وی تاکید کرد: شهرداری به تنهایی نمی‌‌تواند از عهده کارها بربیاید، حتی دانشگاه‌‌ها نیز به نوبه‌‌ی خود در اجرای برنامه‌‌های تبریز 2018 نقش دارند و شهروندان باید در این حوزه از مسئولین مطالبه‌‌گری نمایند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

برنامه هدایت چند مرحله‌ای کاربران به سمت پیام‌رسان‌های داخلی

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از اختصاص مرکز نگهداری داده مجهز و حفاظت‌شده و زیرساخت های مورد نیاز به پیام‌رسان‌های داخلی برای ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مردم...

ایران صدرنشین تولید علم جهان اسلام/ ۲۲ درصد از تولیدات علمی کشورهای اسلامی توسط پژوهشگران ایران

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: ۲۲ درصد از کل تولیدات علمی کشورهای اسلامی توسط پژوهشگران ایران تولید می‏‌شود.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386