شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 05:19 ب ظ - 09(Sep) 22 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

با حضور شهردار تبریز و مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در محل سازمان مدیریت پسماندهای شهری شهرداری تفاهم نامه آموزش شهروندی و مشارکت مردمی در پاکیزه سازی محیط ورزشگاهها و استادیوم های ورزشی امضا شد.

 

تفاهم نامه همکاری و مشارکت در آموزش های شهروندی و مشارکت شهروندان در پاکیزه سازی محیط ورزشگاهها و استادیوم های ورزشی بین سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریزو باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز امضا شد.

 

همچنین در حاشیه حضور شهردار تبریز در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، پاکبانان تبریزی با اهدای شاخه گل و همچنین لوح تقدیری به دکتر صادق نجفی از حمایت های تمام کمال وی در خصوص یکسان سازی پرداخت ها و توجه به مباحث معیشتی کارگران تقدیر و تشکر کردند.

 

هواداران تراکتورسازی تبریز از سالیان گذشته به صورت خودجوش و در اقدامی فرهنگی بعد از انجام بازی ها اقدام به پاکسازی ورزشگاه از زباله می نمایند.

 

سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در طول سال با همکاری سازمان ها و نهادهای مختلف برنامه های مختلف آموزش شهروندی را ا جرا می کند.


نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

 یک دانشجوی دوره دکتری، فسیلی در شمال غرب روسیه پیدا کرد که بر اساس بررسی‌های محققان، متعلق به قدیمی‌ترین جانوری است که تا کنون شناسایی شده: جانوری از سرده دیکنسونیا...

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386