سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 03:44 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

کارگاه تخصصی دیجیتال مارکتینگ با محورهای اصول استراتژی محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی و تبلیغات رسانه های اجتماعی در تبریز برگزار می شود.

 

 

اصول بازاریابی دیجیتال، تبلیغات رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی، بهینه سازی موتورهای جستجوseo  و بهینه سازی با گوگل آنالیز از دیگر محورهای این کارگاه تخصصی خواهد بود.

 

 همچنین بازاریابی با موتور جستجویsem  از دیگر موارد ارائه شده در این کارگاه تخصصی خواهد بود که توسط مهندس شروین مشایخ  در این کارگاه ارائه خواهد شد.

 

این کارگاه به مدت ۲۰ ساعت از تاریخ بیست و هشتم فروردین سال آینده و روزهای سه شنبه و چهارشنبه توسط مدرسه بازاریابی در پارک علم و فناوری تبریز برگزار می شود.

 

 ثبت نام برای عموم علاقه مندان در این کارگاه آزاد میباشد علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این کارگاه تخصصی به نشانی خخیابان آزادی، ابتدای گلگشت، ساختمان پارک علم و فناوری، واحد112 مراجعه نمایند. آخرین مهلت ثبت نام در این کارگاه بیست و چهارم اسفندماه امسال است.

 

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت اخذ اطلاعات با شماره تلفن 33364063 و یا آی دی تلگرامی @tabrizmarketing1 تماس حاصل نمایند.

 


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386