جمعه, 03 ارديبهشت 1400 ساعت 12:02 ب ظ - 04(Apr) 23 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

ساغلام:

سرمربی تراکتورسازی گفت: بازی بسیار مهمی داشتیم مقابل سپیدرود، متاسفانه حریف مان شانس سقوط به لیگ یک را داشت. آن ها باید در این دیدار نتیجه می گرفتند تا سال آینده هم در لیگ برتر حضور داشته باشند.

 

سرمربی تراکتورسازی پس از شکست مقابل سپیدرود رشت در هفته بیست و هشتم لیگ خلیج فارس در کنفرانس خبری گفت:     امروز بازی بسیار مهمی داشتیم مقابل سپیدرود، متاسفانه حریف مان شانس سقوط به لیگ یک را داشت. آن ها باید در این دیدار نتیجه می گرفتند تا سال آینده هم در لیگ برتر حضور داشته باشند.

ساغلام در خصوص نتایج تراکتورسازی گفت:  متاسفانه از زمانی که به تراکتورسازی آمده ام با این دیدار، حدود 6 یا 7 بازی است که حریف اصلا نتوانست به دروازه ما نزدیک شود. گل را خودمان به حریف هدیه می کنیم و پس از آن موقعیت ها را از دست می دهیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: در زمینی که شرایط مساعدی نداشت سعی کردیم فوتبال خوبی بازی کنیم، مخصوصا در نیمه دوم که حریف را در زمینش نگه داشتیم. سعی کردیم خوب پاسکاری کنیم و موقعیت به دست آوریم، بازیکنان مان خوب بازی کردند. متاسفانه این سرنوشت ما است که با اشتباهات دفاعی خیلی ساده گل بخوریم.

وی افزود: در 13 بازی فکر می کنم حدود 40 موقعیت با همین اشتباهات به حریفان داده ایم. کاری را که ما نتوانستیم انجام دهیم، پدیده انجام داد. برای من خیلی ناراحت کننده است که یک بازی دیگر باعث خوشحالی مان شده است. تیمی که موقعیت خلق کرد و لایق پیروزی بود، ما بودیم. علی رغم همه این اتفاقات، سپیدرود بازی را برد و به آن ها تبریک می گویم.

ساغلام در ادامه تصریح کرد: در خصوص کیفیت تیم ما جای بحث است، مثلا امروز ارسلان مطهری تلاش زیادی کرد و همه کار برای موفقیت تیمش انجام داد، اما هنوز نکاتی است که باید به آن ها توجه کند. در بازی هایی که حریف بسته بازی می کند، پیش از اینکه در دفاع متمرکز شوند می توانیم با پاس های بلند صاحب موقعیت شویم.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386