سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 02:22 ب ظ - 01(Jan) 19 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

ساغلام:

سرمربی تراکتورسازی گفت: بازی بسیار مهمی داشتیم مقابل سپیدرود، متاسفانه حریف مان شانس سقوط به لیگ یک را داشت. آن ها باید در این دیدار نتیجه می گرفتند تا سال آینده هم در لیگ برتر حضور داشته باشند.

 

سرمربی تراکتورسازی پس از شکست مقابل سپیدرود رشت در هفته بیست و هشتم لیگ خلیج فارس در کنفرانس خبری گفت:     امروز بازی بسیار مهمی داشتیم مقابل سپیدرود، متاسفانه حریف مان شانس سقوط به لیگ یک را داشت. آن ها باید در این دیدار نتیجه می گرفتند تا سال آینده هم در لیگ برتر حضور داشته باشند.

ساغلام در خصوص نتایج تراکتورسازی گفت:  متاسفانه از زمانی که به تراکتورسازی آمده ام با این دیدار، حدود 6 یا 7 بازی است که حریف اصلا نتوانست به دروازه ما نزدیک شود. گل را خودمان به حریف هدیه می کنیم و پس از آن موقعیت ها را از دست می دهیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: در زمینی که شرایط مساعدی نداشت سعی کردیم فوتبال خوبی بازی کنیم، مخصوصا در نیمه دوم که حریف را در زمینش نگه داشتیم. سعی کردیم خوب پاسکاری کنیم و موقعیت به دست آوریم، بازیکنان مان خوب بازی کردند. متاسفانه این سرنوشت ما است که با اشتباهات دفاعی خیلی ساده گل بخوریم.

وی افزود: در 13 بازی فکر می کنم حدود 40 موقعیت با همین اشتباهات به حریفان داده ایم. کاری را که ما نتوانستیم انجام دهیم، پدیده انجام داد. برای من خیلی ناراحت کننده است که یک بازی دیگر باعث خوشحالی مان شده است. تیمی که موقعیت خلق کرد و لایق پیروزی بود، ما بودیم. علی رغم همه این اتفاقات، سپیدرود بازی را برد و به آن ها تبریک می گویم.

ساغلام در ادامه تصریح کرد: در خصوص کیفیت تیم ما جای بحث است، مثلا امروز ارسلان مطهری تلاش زیادی کرد و همه کار برای موفقیت تیمش انجام داد، اما هنوز نکاتی است که باید به آن ها توجه کند. در بازی هایی که حریف بسته بازی می کند، پیش از اینکه در دفاع متمرکز شوند می توانیم با پاس های بلند صاحب موقعیت شویم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386