پنج شنبه, 03 اسفند 1396 ساعت 05:55 ب ظ - 02(Feb) 22 2018

انتخاب زبان

یادداشت

در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

سه شنبه, 17 بهمن 1396 09:23
در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

آی نیوز، علی عباسی - این روزها بقال های کوچه مان و تاکسی تلفنی محله مان در محاصره اقتصادی و تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای و تاکسی های آنلاین هستند .

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - -

آی نیوز- شهردار تبریز، با تقدیم لایحه برنامه‌و‌بودجه سال ۹۷ شهرداری تبریز به شورای اسلامی شهر تبریز، جهت‌گیری‌های کلی برنامه سال آتی را نیز تشریح کرد.

 

 مهندس ایرج شهین‌باهر، در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز، با تقدیم بودجه ۲۶۳۰میلیارد تومانی سال ۹۷ شهرداری تبریز به شورای اسلامی شهر تبریز، جهت‌گیری‌های کلی برنامه سال آتی را تشریح کرد.

شهردار تبریز با بیان این‌که بیش از ۱۰ هزار نفرساعت در تدوین برنامه و بودجه سال ۹۷ شهرداری تبریز تلاش داشته‌اند، به روند کلی برنامه و بودجه سال آینده اشاره کرد و افزود: شفاف‌سازی منابع درآمدی، توسعه متوازن‌تر مناطق کم‌برخوردار از محل دیگر مناطق شهرداری و کاهش هزینه‌های غیرضروری و غیرمرتبط با وظایف شهرداری تبریز از راهکارهایی است که در برنامه سال آینده پیش‌بینی شده تا هزینه‌ها حدالامکان افزایش نداشته باشد.

وی با اشاره به احتمال حوادث و بحران‌های طبیعی با توجه به جغرافیای شهر تبریز افزود: به همین منظور، تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی و زیرساخت‌های مدیریت بحران مورد توجه قرار گرفته است.

شهردار تبریز توسعه میادین ورزشی با احداث ۲۰ زمین فوتبال در بافت‌های حاشیه‌نشین شهر را از راهکارهایی خواند که در توسعه نشاط اجتماعی و مدیریت بحران در این بخش ها موثر خواهد بود.

شهین‌باهر با اشاره به این‌که بخشی از خط مترو در قالب تراموای پیش‌بینی شده است، گفت: احیای مسیر قونقا و آغاز عملیات اجرایی تراموای در مسیر مصوب، در برنامه سال آینده پیش‌بینی شده است.

وی اضافه کرد: بهره‌برداری کامل از خط یک قطار شهری با کمک اوراق مشارکت از دیگر جهت‌گیری‌های بودجه است.

شهردار تبریز توجه ویژه به مسیرگشایی‌ها مطابق طرح تفصیلی و اتمام پروژه‌های مرتبط با تبریز ۲۰۱۸ را از مهم‌ترین مفاد عمرانی برنامه و بودجه سال آینده خواند.

شهین‌باهر تاکید کرد: حرکت کلی شهرداری تبریز در سال ۹۶ با توجه به تغییرات مدیریت شهری با وقفه‌هایی همراه بوده و مصمم هستیم سال آینده با همکاری شورا، این وقفه را جبران کنیم.


نوشتن دیدگاه

شهر و شهروند

رسیدگی به مشکلات مجتمع جواهر در کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار

on پنج شنبه, 03 اسفند 1396 08:58

نشست این هفته کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی کلانشهر تبریز، به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان در مجتمع تجاری و خدماتی جواهر برگزار شد.


خواندنی ها

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386