شنبه, 05 خرداد 1397 ساعت 02:32 ق ظ - 05(May) 25 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز- رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورا بطور طبیعی صحنه تبادل افکار و اندیشه هاست و همکاران بنده تلاش می کنند با دید نقادانه و دلسوزانه مسایل را در مسیر رشد و پویایی بیشتر تبریز قرار دهند.

  شکور اکبرنژاد افزود: خوشبختانه شورای پنجم بدلیل کثرت حضور اساتید و اندیشمندان در این زمینه جدیت و توجه بیشتری دارد و جا دارد بنده از تمامی همکاران تشکر کنم.

وی تصریح کرد: در این میان برخی مبادی خارج از شورا نیز در تلاش هستند تا فضای تعامل و تبادل جمعی شورا را به تنش و درگیری سوق دهند که همکاران شورا با دقت و ریز بینی به این مهم متوجه هستند.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه اختلاف دیدگاه برخی اعضای شورا و شهردار نیز به دلیل همین فضاسازی و حاشیه سازی هاست، اظهار داشت: در ملاقاتی که با آقای شهردار داشتم ایشان صریحا عنوان کردند که منظور اظهارات ایشان متوجه فرد خاصی از شورای محترم نیست.

وی ادامه داد: در صحبت هایی هم که با همکاران منتقد داشتم، ایشان نیز با حسن نیت تمام بر تعامل سازنده، همکاری و کمک به شهردار تاکید دارند.

اکبرنژاد تاکید کرد: بنده خودم نیز مراقب حاشیه سازی در مورد روابط شورا و شهرداری هستم.


نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

تعظیم سینمای اروپا به آسیا/ نخل طلا به ژاپن رسید

سینمای آسیا در هفتاد و یکمین دوره جشنواره کن حضوری درخشان داشت و درام خانوادگی «دزدان فروشگاه» از ژاپن جایزه نخل طلای کن ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داد.

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

مرکز آمار ایران اعلام کرد سال ۱۳۸۰، ٦٩ درصد کارمندان دولت مرد و ٣١ درصد زن بوده‌اند که این نسبت سال ٩٥ به ٥٩ درصد مرد و ٤١ درصد زن...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386