شنبه, 29 دی 1397 ساعت 09:56 ب ظ - 01(Jan) 19 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز- شهردار تبریز گفت: با آغاز رویداد ملی تبریز 2018، پایتخت گردشگری اسلامی ۲۰۱۸  حال و هوای خاصی به خود گرفته است

  مهندس ایرج شهین باهر در گفتگو با بخش خبر شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران با اعلام این مطلب گفت: شهرداری کلانشهر تبریز بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان برای ۲۰۱۸ هزینه کرده است و انتظار می‌رود دولت نیز برای پیگیری طرح های مختلف پیرامون تبریز ۲۰۱۸ کمک کند.

مهندس باهر افزود: برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ در حوزه های مختلف هزینه شده است از آماده سازی کالبد فضای شهری تا فضاهای گردشگری، از آموزش های شهروندی تا بازسازی اماکن گردش پذیر همچون بازار بزرگ تبریز و نیز  در جهت اتمام پروژه های نیمه کاره شهر اقدامات مفیدی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: زمان انتظار برای مترو به ۱۵ دقیقه کاهش داده شده است و متروی تبریز نیز خود را برای پایتختی تبریز در سال ۲۰۱۸ آماده می کنند که امروز شاهد افتتاح بخشی از آن نیز بودیم.

شهردار تبریز با اشاره به حضور اثرگذار شهرداری تبریز در نمایشگاه های داخلی و بین المللی حوزه گردشگری گفت: حضور در نمایشگاه های بین المللی و معرفی ظرفیت‌های گردشگری شهر تبریز  برای حضور گردشگران در این سال با تبلیغات تاثیر گذار از دیگر اهداف مدیریت شهری است

وی در خصوص تمهیدات ایجاد شده برای خدمت رسانی به گردشگران اظهار داشت: جهت گسترش تسهیلات برای اقامتگاه ها، هتل ها و همچنین بازسازی و تجهیز آنها همواره برنامه های مختلفی در نظر بوده و اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مهندس شهین باهر در ادامه با اشاره به اشتیاق گردشگران خارجی و داخلی برای بازدید از بازار بزرگ تبریز افزود: بازار تاریخی و ثبت جهانی شده تبریز یکی از مهمترین مکان های ثبت شده گردشگری در جهان است و رونق آن با وجود قدمتی که دارد زبانزد است.

شهردار کلانشهر تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: جشن نوروز در محل مرکز همایش های بین المللی تبریز  برگزار خواهد شد و مکان های گردشگری در تبریز از جمله مقبره الشعرا برای این اتفاق بزرگ آماده سازی خواهند شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386