شنبه, 29 دی 1397 ساعت 09:49 ب ظ - 01(Jan) 19 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب


 آی نیوز- شهردار تبریز با اشاره به این‌که چارچوب‌ حرکت شهرداری تبریز مطابق سیاستگذاری شورای اسلامی شهر است، افزود: برای تحقق این امر، روند گذشته، پاسخگو نیست و قطعاً نیازمند تغییر و تحول هستیم.

 مهندس ایرج شهین‌باهر در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری منطقه ۴ تبریز، با بیان این مطلب اظهار داشت: بی‌تعارف، مردم را تاج سر خود می‌دانیم و باید با همین باور، در قبال حقوقی که به کارکنان می‌‌دهیم، خدمات شفاف، مودبانه و صحیح به شهروندان ارائه دهیم.
وی اضافه کرد: شهرداری در صف اول خدمتگزاری است و شایسته نیست که این فرصت مهم، با نارضایتی شهروندان همراه باشد؛ به همین منظور، ایده «میز خدمت» در برخی مناطق اجرا شده و به دور از تعارفات رایج، به شکل واقعی سعی در تکریم ارباب رجوع دارد .
شهردار تبریز با تاکید بر این که پروژه‌های عمرانی باید متوجه رفع نیازهای واقعی شهر باشد، افزود: متاسفانه از گذشته،  فکرمان عمدتاً معطوف اجرای پروژه‌های کلان و هزینه‌بری است که بعضاً کارایی و تاثیرگذاری چندانی نیز ندارند؛ اما پروژه‌های کوچکی که با هزینه کم، می‌‌توانند مشکل مردم را حل می‌کند، مورد غفلت قرار گرفته‌اند.
شهین‌باهر با اشاره به اولویت‌های حوزه عمران، تصریح کرد: مطابق برنامه و بودجه ۹۷، در اولویت‌بندی پروژه‌های آتی، سعی کرده‌ایم مناطق پرتراکم و کم‌برخوردار را با معین‌قرار دادن مناطق پردرآمد، حمایت کنیم تا به نوعی، شاهد گام موثر در  توزیع متوازن و عدلت شهری در شهر باشیم.
شهردار تبریز پرهیز از تشریفات هزینه‌بر و شفاف‌سازی قراردادها و پروژه‌های عمرانی را از دیگر ضرورت‌های تحول‌آفرینی در شهرداری خواند.
وی با بیان این که با تملک هر هکتار پارک بزرگ، ۲۰ کشاورز بیکار می‌شوند، افزود: روند اجرایی در این پارک، باید با حفظ شرایط کشاورزی و به صورت ارگانیک صورت بگیرد؛  در برنامه سال آینده، همین روند را در پیش خواهیم گرفت تا به امید خدا شاهد ثبت معنوی اولین پارک ارگانیک کشور باشیم.
شهین‌باهر تاکید کرد: صرفاً جلب رضایت شهروندان را هدف قرار داده‌ایم که مهم‌ترین و نخستین ضرورت آن، اخلاق اسلامی و تکریم اراباب رجوع است.
شهردار تبریز در پایان از حمایت‌های شورای اسلامی شهر قدردانی کرد و گفت: بررسی علمی و دقیق لوایح شهرداری توسط شورای محترم، پشتیبان پروژه‌های عمرانی و خدماتی است و لازم می‌دانم از نقش این عزیزان و همچنین شهردار و  عوامل اجرایی منطقه ۴ قدردانی کنم.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386