پنج شنبه, 27 تیر 1398 ساعت 12:01 ب ظ - 07(Jul) 18 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز ، علی عباسی - نه اینطوری نمی شود باید بروم در تک تک خانه های محلات فقیرنشین و حاشیه نشین تبریز را بزنم.

توریست تبریز 2018

آی نیوز:

علی عباسی - ما وقت بسیار زیادی برای نق زدن، حمله به این و آن، آبرو بردن از همدیگر، تشریح کم کاری ها و کمبودها، نبودها و هزاران مشکل و کاستی شهرمان تبریز داریم.

آی نیوز- علی عباسی؛ تعداد بسیار بالای نامزدهای ثبت نام کننده برای انتخابات شورای شهر در نظر اول امری نامناسب و ناموجه جلوه می کند.

 

حریم اخلاقی، به عنوان معیار رفتاری آحاد جامعه مطرح است. طبیعی است که عموم افراد یک محدوده اجتماعی، دین و مذهب مشترکی نداشته باشند،

 سیاست اقتصادی دولت یازدهم در 2 سال گذشته را می توان در 2 اولویت اصلی خلاصه کرد: اولویت نخست، کنترل تورم و انضباط مالی با هدف آرام کردن فضای اقتصادی و اولویت دوم، حرکت به سمت رونق اقتصادی.

آي نيوز- ميراعتماد عمادي، مديرکل اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري تبريز - در يک نگاه کلي مي توان گفت موضوع «آموزش» آنجا مطرح مي شود که در درجه نخست «ناآگاهي» از يک امر خاص برقرار باشد و در وهله دوم و با رفع اين بي‌اطلاعي، لزوم «تخصص‌يابي» در همان مورد بارز گردد.

 

آی نیوز-   احدنقش شورسپهر - انقلاب اسلامي ملت ايران که برگ برگ تاريخ آن با خون هزاران لاله نشگفته نگاشته شده در لابلاي اوج و فرودهاي حرکتي خود، حوادث و اتفاقات تلخ و شيريني را به عنوان سرفصل هاي ماندگار در قامت بلند تاريخ استبداد ستيزي و آزادي خواهي سرزميني به ثبت رسانده است که امروز  الهام بخش بيداري ملل اقصي نقاط جهان است.

   آی نیوز: فعالیت خبرنگاران و نحوه گزینش آنان در سازمان‌های رسانه‌ای از موضوعاتی است که این روزها به بحث داغ محافل خبری تبدیل شده است.


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386