دوشنبه, 01 بهمن 1397 ساعت 02:50 ب ظ - 01(Jan) 21 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 نماینده مردم پارس‌ آباد و بیله ‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری کشت و صنعت مغان مورد اعتراض مردم قرار گرفته و احتمال ابطال آن بیشتر است.

 

 شکور پورحسین در نشست خبری با خبرنگاران افزود: این شرکت به قیمت بسیار پایینی واگذار شده که باید به مردم شفاف سازی شود.

وی اضافه کرد: هیچ کس مخالف واگذاری نیست بلکه نحوه واگذاری این شرکت مورد اشکال است.
نماینده پارس آباد و بیله سوار مغان همچنین بیان کرد: مطالبه اصلی مردم توسعه این شرکت و اشتغالزایی و رونق اقتصادی است که باید در صورت واگذاری به بخش خصوصی اهلیت سرمایه گذار بیشتر مد نظر قرار بگیرد.


پورحسین درباره تصویب منطقه آزاد تجاری و صنعتی نیز افزود: درباره منطقه آزاد تجاری حدف نمین در رسانه ها بزرگنمایی شد در حالی که نمین در لایحه دولت نبود تا حذف شود.


وی افزود: ملحق نشدن نمین ناشی از نبود آن در لایحه بود ولی امکان پیوست آن به محدوده وجود دارد.


پورحسین با اشاره به مشکلات راه‌ های منطقه مغان اظهار داشت: راه های اصلی مغان به قتلگاه معروف شده و اصلاح و ساماندهی آن به مطالبه اصلی مردم تبدیل شده است.


او گفت: سه جاده پار‌س ‌آباد - سربند تا سه راهی مشگین‌ شهر ، بیله‌سوار - گرمی تا سه راهی صحرا و بیله‌ سوار - پارس‌ آباد و سربند از جمله جاده ‌های مهم شمال استان است که ساماندهی آن در اولویت است و دارای ردیف بودجه شده است.


نماینده مردم پارس‌ آباد و بیله ‌سوار در مجلس بیان کرد: از حدود یک سال گذشته طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی را در مجلس مطرح کردیم و قرار شد برای ساماندهی راه های اصلی مغان اعتبار لازم تخصیص یابد.
پورحسین تامین حقابه ارس را یادآور شد و گفت: حقابه مغان در گذشته بخوبی تسهیم نشده و بازنگری در آن ضروری است.


وی افزود: در سفر اخیر وزیر نیرو به اردبیل این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و قرار است در این باره تجدید نظر شود.


شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با داشتن اراضی وسیع زراعی ، 2 هزار و 600 هکتار باغات مدرن میوه ، مجتمع بزرگ دامپروری ، کارخانه های قند ، لبنیات ، فرآوری میوه و چند واحد تولیدی دیگر از شرکت های منحصر بفرد کشور محسوب می شود.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386