دوشنبه, 28 مهر 1399 ساعت 07:54 ب ظ - 10(Oct) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۳ میلیون و ۴۳۶ مورد تردد خودرو در جاده های استان به ثبت رسیده است.

 

اورجعلی علیزاده در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این تعداد تردد خودرو از ۸۲ دستگاه تردد شمار آنلاین نصب شده در جاده های مختلف استان ثبت شده و تعداد تردد خودروها در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳ درصد افزایش یافته است.
وی یادآوری کرد: از کل تردد ثبت شده در سال جاری ۱۵ درصد مربوط به وسایل نقلیه سنگین و ۸۵ درصد مربوط به وسایل نقلیه سبک است.
علیزاده، ادامه داد: جاده های رفت و برگشت تبریز- ایلخچی با بیش از ۱۵ میلیون و ۵۷۸ هزار، تبریز- صوفیان با بیش از ۷ میلیون و ۹۶۰ هزار، ایلخچی- آذرشهر با بیش از ۴ میلیون و ۵۰۶ هزار و محور بناب – مراغه با بیش از ۲ میلیون و ۳۰ هزار تردد خودرو پرترددترین محورهای استان در سال جاری بوده اند.
آذربایجان شرقی به وسعت حدود ۴۵ هزار کیلومتر مربع، دارای ۱۴ هزار و ۱۹۶ کیلومتر شبکه راهداری است.
در سطح استان ۲۳۵ کیلومتر آزادراه، ۴۵۳ کیلومتر بزرگراه، یک هزار و ۹۲۲ کیلومتر راه اصلی، ۲ هزار و ۷۵ کیلومتر راه فرعی و شنی و ۱۰ هزار و ۴۴۱ کیلومتر راه روستایی وجود دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386