سه شنبه, 06 خرداد 1399 ساعت 08:56 ق ظ - 05(May) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس جمهور گفت: راه آهن باید تا تبریز ادامه پیدا کند و تا پایان سال آینده به تبریز متصل شود تا مردم بتوانند در مسیری کوتاه تر تردد کنند.

 

حجت الاسلام حسن روحانی در مراسم افتتاح راه آهن میانه - بستان آباد افزود:خوشحالم که این راه آهن دو خطه اجرا شده و این آغاز خوبی برای راه آهن کشور است.

وی ادامه داد: من در سال های اخیر به مردم قول داده بودم که چند استان از جمله همدان، کرمانشاه، آذربایجان غربی داده بودیم جامه عمل پوشیده شد.

روحانی با بیان اینکه تا پایان این دولت پروژه های راه آهن ادامه پیدا می کند؛ اذعان داشت: یکی از راه های توسعه کشور، تکمیل زیرساخت‌هاست، دولت باید راه ها، بزرگ راه ها و اتوبان ها را انجام بدهد. در بقیه زمینه ها هم مردم و بخش خصوصی هم حضور پیدا کنند.

رئیس جمهور اظهار داشت: از سال 92 تا امروز طرح های خوبی در زمینه عمرانی، خدمات و صنعت با هزینه 1500 میلیارد تومان در شهرستان بستان آباد اجرایی شده است.

وی ادامه داد: حدود 300 طرح عمرانی ذز این شهرستان اجرا شده است که پروژه راه آهن بزرگترین آن است.

روحانی در ادامه خطاب به مردم آذربایجان شرقی گفت: از مردم آذربایجان شرقی برای حمایت شان از انقلاب، رهبری و نظام تشکر می کنم. مردم آذربایجان همیشه پیشتاز بودند و در این حوادث اخیر هم مردم آذربایجان به صحنه آمدند و نشان دادند که زمان شناس هستند.

وی افزود: همه ما باید در کنار هم باشیم، بخصوص در حوادث و پیش آمد های ناگوار که من ساعتی پیش هم مردم زلزله زده میانه سرکشی کردیم.

روحانی تاکید کرد:ما به عنوان خادم شما در خدمتتان هستیم و تا جایی که دولت امکانات داشته باشد، پروژه های زیرساختی و عمرانی را پیگیری خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: ما در کنار ملت برای آبادانی کشور تلاش خواهیم کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386