شنبه, 18 مرداد 1399 ساعت 02:00 ب ظ - 08(Aug) 08 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که تردد در محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی جریان دارد، گفت: مشکلی در محورهای مواصلاتی و راه‌های اصلی و فرعی وجود ندارد.

به گزارش آی نیوز به نقل از ایسنا سرهنگ رضا کریمی‌نژاد ، با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: تمامی محورهای مواصلاتی استان باز بوده اما جاده‌ها لغزنده است، از این‌رو رانندگان با احتیاط کامل رانندگی کنند.

وی با اشاره به وضعیت راه‌های روستایی نیز گفت: چندین راه روستایی در بستان آباد، هشترود، چاراویماق و برخی روستاهای کوهستانی مراغه مسدود است که عوامل امدادی در حال بازگشایی این راه‌ها هستند؛ تردد در این راه‌ها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی با تاکید بر این‌که در گردنه‌های استان نیز شاهد بارش خفیف برف هستیم، اما مشکل خاصی وجود ندارد، افزود: گردنه سائین تا محور مهربان و همچنین محور خواجه در مسیر اهر نیز مه آلود بوده و رعایت احتیاط در رانندگی ضروری است.

سرهنگ کریمی‌نژاد در توصیه‌ای اعلام کرد: رانندگان با احتیاط کامل، رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب رانندگی کرده و از حرکات مخاطره آمیز خودداری کنند؛ همچنین زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386