شنبه, 18 مرداد 1399 ساعت 01:19 ب ظ - 08(Aug) 08 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر حساسیت موضوع صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی، خواستار اجرای دقیق الزامات زیستی در این حوزه حساس که با جان انسان‌ها در ارتباط است، شد.

به گزارش محمدباقر آقایی در دیدار با دبیر انجمن صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی استان، از این انجمن خواست تا همراهی و همکاری های لازم با قرارگاه زیستی را داشته باشد تا آسیب‌ها و تهدیدات زیستی کارخانجات و واحدهای تولیدی شناسایی شود.

وی تأکید کرد: راهکارهای ارائه شده توسط کارشناسان باید به طرح و سناریو تبدیل شده و جهت ایجاد آمادگی و ارتقای سطح پایداری، امنیت و مصونیت به صورت رزمایش اجرایی شود.

آقایی همچنین آمادگی کامل اداره کل پدافند غیر عامل استانداری را برای برگزاری دوره های آموزش تخصصی در حوزه زیستی و بیوتروریسم برای مسئولان فنی و پرسنل کارخانجات اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، جعفری، دبیر انجمن صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی استان نیز رعایت الزامات پدافند غیر عامل در تمامی تولیدات و محصولات غذایی، بهداشتی و دارویی را مهم قلمداد کرد و آمادگی انجمن را برای همکاری با اداره کل پدافند غیر عامل جهت مصون سازی محصولات از هر گونه آلودگی اعلام کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386