پنج شنبه, 19 تیر 1399 ساعت 05:11 ق ظ - 07(Jul) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه اجازه تعطیلی واحدهای تولیدی را نمی‌دهیم، گفت: اگر به هر دلیلی، یک واحد تولیدی دچار مشکل شود، به جای تعطیلی، باید مدیریت آن تغییر یابد؛ همان‌طور که در واحدهای بزرگ واگذارشده مانند بلبرینگ‌ سازی به همین شکل عمل شد.

به گزارش آی نیوز به نقل از ایسنا محمدرضا پورمحمدی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، فلسفه تشکیل این کارگروه را کمک به بخش تولید دانست و گفت: بانک‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی در کنار تولیدکنندگان هستند و واحدهای تولیدی نیز باید به گونه‌ای تدبیر کنند که مسائل و مشکلات آنها در چارچوب قوانین قابل حل باشد.

وی با قدردانی از همراهی بانک‌ها با بخش تولید، گفت: امروز در شرایط متفاوتی قرار داریم و بنابراین تدابیر و راهکارها نیز باید متفاوت باشد و اگر در برخی موارد انتظار داریم که نسبت به بخش تولید سخت‌گیری نشود به خاطر شرایط خاص اقتصادی است.

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تولیدکنندگان واقعی که در شرایط تحریم با تمام توان کار می‌کنند، افزود: البته در این میان افراد نابلدی هم به قصد کسب سود و استفاده از تسهیلات وارد عرصه تولید شده‌اند که قطعا حضور آنها در این بخش مشکل‌ساز خواهد بود.

وی افزود: درباره چنین واحدهایی به جای اینکه به تعطیلی واحد فکر کنیم، می‌توانیم مدیریت آن را تغییر دهیم؛ یعنی همان کاری که در واحدهای مشکل‌دار واگذارشده مانند بلبرینگ‌سازی انجام دادیم.

پورمحمدی با تأکید بر اینکه تسهیلات دریافتی از بانک‌ها باید بازپرداخت شود، افزود: اقدام بانک‌ها در تقسیط و استمهال وام‌ها قابل تقدیر است و ما همواره از سیستم بانکی استان به خاطر همراهی با بخش تولید حمایت کرده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی استانداری، در این نشست مسائل و مشکلات 10 واحد تولیدی با حضور صاحبان آنها و همچنین مدیران بانک‌های استان بررسی و تصمیمات لازم برای حل مشکلات آنها اتخاذ شد.

 تاکنون 47 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و 72 جلسه کمیته کارشناسی این کارگروه برگزار شده و در مجموع 1302 پرونده در این جلسات مورد بررسی قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386