یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 04:00 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: مردم نگران تامین و کیفیت میوه شب عید نباشند.

به گزارش آی نیوز، محمد رضا پورمحمدی در بازدید از انبارهای ذخیره و نگهداری میوه شب عید درخصوص اقدامات انجام شده برای تامین میوه شب عید، اظهار کرد: تامین میوه شب عید یکی از دغدغه‌های مردم برای ایام عید بوده که خوشبختانه با تمهیدات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، میوه مورد نیاز مردم امسال زودتر از سال‌های گذشته تامین و ذخیره سازی شده است.

وی با اشاره به ذخیره 700 تن سیب و 700 تن پرتقال مرغوب در سردخانه‌های استان، گفت: این میزان تا هفته آینده به دو هزار تن افزایش می‌یابد.

وی  با بیان اینکه هیچ گونه نگرانی از بابت کیفیت و تامین میوه شب عید در شهرستان های استان نداریم، خاطرنشان کرد: برای حفظ کیفیت میوه‌ها  از بسته بندی مناسب و ماشین‌های یخچال دار در حمل آن‌ها استفاده می‌شود.

پورمحمدی در خاتمه از اقدامات مناسب اعضای ستاد تنظیم بازار استان در راستای کنترل قیمت کالاهای اساسی قدردانی کرد و گفت: در نتیجه اقدامات این ستاد، قیمت کالاها در استان ما در مقایسه نقطه به نقطه، 4.5 درصد از سایر استان‌ها پایین‌تر است.