یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 02:53 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: جهت کاهش تلفات و خسارات در زمان فعالیت گسترده تبریز لازم است هر چه سریع تر نسبت به تدوین برنامه جامع مدیریت بحران در زمان فعالیت گسل تبریز اقدام شود.

به گزارش آی نیوز ،به نقل از  روابط عمومی  و امور بین الملل  شورای اسلامی شهر تبریز عبداله تقی پور در جلسه این کمیسیون با بیان اینکه برخی ادارات شهرداری را به عنوان یک صندوق می‌بینند که می‌توانند از آن به عنوان منبع تامین مالی خود استفاده کنند گفت: ادارات وابسته دولت به جای اینکه نیاز مالی خود را از شهرداری تامین کند از بودجه‌های ملی برای شهر سرمایه جذب کنند.
تقی پور با اشاره به اینکه گسل تبریز را با برنامه‌ ریزی و ارائه سند چشم‌انداز می‌توان کنترل کرد گفت: برای ایجاد توانمندی‌ در مقابل زلزله باید حرکتی همه‌گیر انجام‌شود و تمامی مسئولین و ادارات زیربط‌ باهم همکاری کنند.

همچنین سعید دباغ نیکو خصلت عضو کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر نیز با بیان اینکه اگر شورای شهر به مسئله گسل تبریز ورود کرده است در راستای مطالبات کارشناسان بوده، گفت: دنیا امروز به صورت شبکه هوشمند به هم وصل شده است و به همین خاطر هیچ کس به تنهایی نمی‌تواند در دنیا فعالیت کند.
وی افزود: در عصر جدید باید هوشمندانه عمل کرد اگر بتوانیم مشکلات پیرامون گسل تبریز را حل کنیم حتما مشکلات در زمینه‌های دیگر را نیز می‌توانیم حل کنیم.
نیکو خصلت اظهار داشت: اگر بتوانیم به صورت سیستماتیک مشکلات گسل تبریز را حل کنیم به موفقیت بزرگی دست یافته‌ایم چرا که امروز در کشور با عدم همکاری مواجه هستیم 
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه باید سیستمی‌ ایجاد شود که در موقع بحران در سریع ترین زمان ممکن بتوانیم با آن کنار آمده و برای حل آن تلاش کنیم گفت: باید از گسل تبریز به عنوان عاملی برای افزایش تعامل استفاده کرد.
وی گفت: در زمینه‌های آموزش‌ شهروندی سازمان‌های امدادی قبل از بحران نسبت به حل مشکلات اقدام کنند.

محرم محمدزاده نیز در این جلسه با بیان اینکه در همه‌جای دنیا هر موقع علم فدای حرکت‌های پوپولیستی شده به بن بست رسیده‌اند گفت: در مدیریت گسل تبریز باید از نظرات  علمی پیروی کرد وقتی دانشمندان می‌گویند ایجاد منطقه مسکونی در برخی نقاط ایراد دارد نباید در گسترش آنها پافشاری کرد.
وی با بیان‌اینکه شورا نماینده مردم و ناظر بر شهرداری است گفت: امروز باید از تجربیات سایر شهرها در کشور های مختلف استفاده کنیم.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386