جمعه, 24 مرداد 1399 ساعت 12:20 ب ظ - 08(Aug) 14 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: جهت کاهش تلفات و خسارات در زمان فعالیت گسترده تبریز لازم است هر چه سریع تر نسبت به تدوین برنامه جامع مدیریت بحران در زمان فعالیت گسل تبریز اقدام شود.

به گزارش آی نیوز ،به نقل از  روابط عمومی  و امور بین الملل  شورای اسلامی شهر تبریز عبداله تقی پور در جلسه این کمیسیون با بیان اینکه برخی ادارات شهرداری را به عنوان یک صندوق می‌بینند که می‌توانند از آن به عنوان منبع تامین مالی خود استفاده کنند گفت: ادارات وابسته دولت به جای اینکه نیاز مالی خود را از شهرداری تامین کند از بودجه‌های ملی برای شهر سرمایه جذب کنند.
تقی پور با اشاره به اینکه گسل تبریز را با برنامه‌ ریزی و ارائه سند چشم‌انداز می‌توان کنترل کرد گفت: برای ایجاد توانمندی‌ در مقابل زلزله باید حرکتی همه‌گیر انجام‌شود و تمامی مسئولین و ادارات زیربط‌ باهم همکاری کنند.

همچنین سعید دباغ نیکو خصلت عضو کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر نیز با بیان اینکه اگر شورای شهر به مسئله گسل تبریز ورود کرده است در راستای مطالبات کارشناسان بوده، گفت: دنیا امروز به صورت شبکه هوشمند به هم وصل شده است و به همین خاطر هیچ کس به تنهایی نمی‌تواند در دنیا فعالیت کند.
وی افزود: در عصر جدید باید هوشمندانه عمل کرد اگر بتوانیم مشکلات پیرامون گسل تبریز را حل کنیم حتما مشکلات در زمینه‌های دیگر را نیز می‌توانیم حل کنیم.
نیکو خصلت اظهار داشت: اگر بتوانیم به صورت سیستماتیک مشکلات گسل تبریز را حل کنیم به موفقیت بزرگی دست یافته‌ایم چرا که امروز در کشور با عدم همکاری مواجه هستیم 
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه باید سیستمی‌ ایجاد شود که در موقع بحران در سریع ترین زمان ممکن بتوانیم با آن کنار آمده و برای حل آن تلاش کنیم گفت: باید از گسل تبریز به عنوان عاملی برای افزایش تعامل استفاده کرد.
وی گفت: در زمینه‌های آموزش‌ شهروندی سازمان‌های امدادی قبل از بحران نسبت به حل مشکلات اقدام کنند.

محرم محمدزاده نیز در این جلسه با بیان اینکه در همه‌جای دنیا هر موقع علم فدای حرکت‌های پوپولیستی شده به بن بست رسیده‌اند گفت: در مدیریت گسل تبریز باید از نظرات  علمی پیروی کرد وقتی دانشمندان می‌گویند ایجاد منطقه مسکونی در برخی نقاط ایراد دارد نباید در گسترش آنها پافشاری کرد.
وی با بیان‌اینکه شورا نماینده مردم و ناظر بر شهرداری است گفت: امروز باید از تجربیات سایر شهرها در کشور های مختلف استفاده کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386