دوشنبه, 29 دی 1399 ساعت 10:16 ق ظ - 01(Jan) 18 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی از وجود ۱۴ هزار زن سرپرست خانوار در استان خبرداد و گفت: در اقدام اولیه طرح اشتغال زایی برای این بانوان، ۳۱۰ خانم از شهر تبریز انتخاب شده است که در صورت موفقیت طرح، در سایر شهرستان‌های استان نیز اجرا خواهد بود.

به گزارش آی نیوز ،رقیه صادق زاده ، اظهار کرد: در راستای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار استان تفاهم نامه‌ای مبتنی بر مشاغل خانگی بین معاونت زنان ریاست جمهوری، جهاد دانشگاهی و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی منعقد شده است که در چهار فاز انجام می‌گیرد.

وی افزود: در مرحله اول، شناسایی زنان سرپرست خانوار توسط دفتر امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی، بر اساس لیستی از تمامی دستگاه‌های اجرایی و گزارش دریافتی از مناطق حاشیه نشین شهر انجام شده است؛ مرحله بعدی نیز شناسایی پیشران‌ها و پشتیبان‌های این طرح بوده که در راستای اتصال به بازار بانوان شاغل و مهارت‌آموزی و ارائه آموزش‌های لازم از سوی جهاد دانشگاهی استان انجام می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش‌های لازم برای کسب مهارت زنان سرپرست خانوار توسط سازمان جهاد دانشگاهی استان ارائه می‌شود تا پس از دریافت تسهیلات لازم از سوی پیشران‌ها بتوانند با بازار محصول ارتباط داشته باشند.

صادق زاده با اشاره به کاهش آمار زنان بیسواد استان، گفت: تفاهم نامه‌های بسیاری بین آموزگاران نهضت سوادآموزی و اداره کل آموزش و پرورش در راستای سوادآموزی و تحصیلات بانوان عقد شده است که تاکنون پیشرفت خوبی داشته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386