شنبه, 14 تیر 1399 ساعت 08:33 ب ظ - 07(Jul) 04 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مقامات بهداشتی چین اعلام کرده‌اند روز گذشته (دوشنبه) ۱۰۸ مورد جدید مرگ ناشی از کروناویروس را شناسایی کرده‌اند که (در مقایسه با رقم ۹۷ قربانی در روز قبل از آن) بالاترین افزایش روزانه تاکنون بوده و شمار کلی قربانیان این ویروس را به ۱۰۱۶ نفر رسانده است.

 

به گزارش آی نیوز،به نقل از ایسنا، از شمار قربانیان جدید ۱۰۳ نفر مربوط به استان “هوبئی” از جمله ۶۷ نفر در مرکز این استان، شهر “ووهان” بوده‌اند که تصور می‌شود منشا این اپیدمی باشد.

سایر قربانیان روز گذشته نیز مربوط به استان‌های “هیلونگ‌جیانگ”، “آن‌هوئی”، “هِنان” و شهرهای “تیانجین” و “پکن” بوده است.

مقامات سلامت چین هم‌چنین ابتلای ۲۴۷۸ نفر دیگر را در روز گذشته به کروناویروس جدید تایید کردند که به نسبت ۳۰۶۲ مورد ابتلا در روز قبل از آن کاهش یافته است. با تایید موارد اخیر، شمار کلی مبتلایان به کروناویروس جدید به ۴۲ هزار و ۶۳۸ نفر رسیده است.

در جلسه‌ای که روز گذشته مقامات چین برای مقابله با این ویروس جدید برگزار کردند، اعلام شد که برای حل مشکل کمبود مواد اولیه و نیروی کار و افزایش لوازم بهداشتی مانند ماسک و لباس‌های محافظ تلاش خواهد شد.

در این جلسه هم‌چنین اعلام شد که نزدیک به ۲۰ هزار پرسنل پزشکی از سراسر کشور پیش‌تر به “ووهان” اعزام شده‌اند و تیم‌های پزشکی بیشتری نیز در حال اعزام به این شهر هستند.

بنا بر گزارش رویترز، روز گذشته (دوشنبه) شی جین پینگ، رئیس جمهوری چین نیز برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کروناویروس جدید با بازرسی از کارکنان بهداشت و درمان در پکن در ملاء عام ظاهر شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386