یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:09 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد که با تایید نتایج آزمایش‌های ارسالی به تهران شمار مبتلایان قطعی به کرونا در آذربایجان شرقی به ۲۸ نفر افزایش یافت.

 به گزارش ای نیوز به نقل از ایرنا، بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در زمان حاضر ۳۳۶ نفر در سطح آذربایجان شرقی به دلیل احتمال ابتلا به کرونا در مراکز درمانی و بیمارستانی استان بستری هستند.

دانشگاه علوم پزشکی از مردم آذربایجان شرقی خواست با توجه به احتمال افزایش افراد مبتلا به کرونا در روزهای آینده، به توصیه های پیشگیرانه در این خصوص توجه کنند.

تاکنون سه نفر نیز به علت ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند.

میانگین سنی مبتلایان قطعی کرونا در  آذربایجان شرقی ۵۶ سال است؛ این افراد  بین ۱۵ تا ۷۰ ساله هستند که ۵۴ درصد آنها را آقایان و ۴۶ درصد را بانوان تشکیل می دهند و در بیمارستان های تبریز، هشترود، سراب و مراغه بستری و تحت مراقبت های درمانی و پزشکی قرار دارند.

در حال حاضر تعداد ۱۲ هزار نفر کادر درمانی و پزشکی آذربایجان شرقی به صورت آماده باش کامل برای مقابله با گسترش و درمان ویروس کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول فعالیت هستند.


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386