چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 07:30 ب ظ - 01(Jan) 20 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

امام جمعه تبریز گفت: با تکیه بر مباحث فرهنگی انقلاب باید به موضوع فرزندآوری توجه شود

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم  در دیدار با فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی در تبریز اظهار داشت: انقلاب اسلامی فرهنگی بوده و در بیانات امامین انقلاب، فرهنگ و موضوعات مرتبط با آن به‌عنوان گفتمان غالب مطرح شده است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تبیین ماهیت انقلاب‌های جهان، گفت: انقلاب‌ها بر اساس آرمان‌های انقلابیون از همدیگر تفکیک می‌شوند.

امام جمعه تبریز اضافه کرد: گروهی از انقلابیون رسیدن به جامعه‌ای بی‌طبقه و مواسات اقتصادی به طور کامل را مدنظر قرار می‌دهند.

وی، تأسیس جامعه‌ای مبتنی بر آزادی و رفاه شخصی را یکی دیگر از آرمان‌های انقلابیون دانست و گفت: دسته سوم انقلابیون انقلاب‌های خود را اصل بر تربیت انسان‌های الهی برگزیده‌اند و آرمان عالی خودشان را بر تأسیس جامعه خداپسندانه قرار می‌دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با بیان اینکه در دسته سوم تأمین معاش دنیوی و آسایش عمومی ملاک و مطرح نیست، متذکر شد: هدف اصلی به کارگیری این ابزارها برای وضعیت متعالی‌تر جامعه است تا افراد این جامعه به تکامل برسند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مثال روشن برای گروه سوم است، ادامه داد: انقلاب اسلامی فرهنگی بوده و در بیانات امامین انقلاب، فرهنگ و موضوعات مرتبط با آن به‌عنوان گفتمان غالب مطرح شده است.

امام جمعه تبریز گفت: هدف رهبران انقلاب در مبارزه با رژیم ستمشاهی بنیانگذاری جامعه‌ای بر مبنای آرمان‌های فرهنگی بود، فرهنگ و آرمان‌های انقلابی که تعیین‌کننده دیگر آرمان‌ها بوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با تاکید بر ضرورت بازشناسی آرمان‌های انقلاب در حوزه فرهنگ به روش توصیفی بیان داشت: در انقلاب فرهنگی اسلامی ایران احیای ارزش‌های اسلامی، نشر اخلاق و معنویت و ایجاد جامعه مطلوب در بیانات امامین انقلاب مطرح است، از این رو باید رشد فضائل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوا و مبارزه با فساد و تباهی مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: با تکیه بر مباحث فرهنگی انقلاب باید به موضوع فرزندآوری و تکثر فرزندان توجه بسیار جدی شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386