آی نیوز

Switch to desktop Register Login

آی خبر

شهین‌باهر: هدفم استفاده از توان مدیران شهرداری است/ ایجاد گروه‌های تلگرامی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم

شهردار منتخب تبریز با بیان اینکه به پتانسیل مدیران کنونی شهرداری تبریز اعتقاد دارم، اعلام کرد: هدفم استفاده از توان مدیران مجموعه‌ی شهرداری تبریز است و تنها در مواردی خاص همچون موضوع «تبریز 2018» این امکان وجود دارد که از متخصصان بیرون از مجموعه هم استفاده کنم.ایرج شهین‌باه با بیان این مطلب افزود: به دنبال تحولات گسترده، برخورد چکشی و ایجاد زلزله در مجموعه‌ی شهرداری نیستم، با مدنظر قرار دادن عملکرد و تخضص هر یک از مدیران جابه‌جایی‌هایی خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در آستانه‌ی تبریز 2018 باید با آرامش کارها را پیش ببریم، تأکید کرد: 20 سالی می‌شود از نزدیک با مجموعه‌ی شهرداری و توان و تخصص هریک از مدیران شهرداری آشنا هستم.

شهین‌باهر با اشاره به ایجاد کانال‌های تلگرامی برای هریک از مناطق شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: این گروه‌ها برای برقراری ارتباط نزدیک با مردم و ارایه‌ی خدمات محله‌ای مطلوب است که در حال حاضر در مرحله‌ی عضوگیری قرار دارند.

شهردار منتخب تبریز ادامه داد: مردم هریک از مناطق می‌توانند در گروه شهرداری منطفه‌ی سکونت خود عضو شده و سپس از مشکلات منطقه‌ی خود عکس گرفته و در گروه منتشر کنند و شهرداری نیز موظف است تا 48 ساعت مشکل را رفع کرده و سپس تصویر خدمات ارایه شده را در گروه منعکس کند.

وی از شهروندان خواست که در این طرح شرکت کرده و شهرداری را در ارایه‌ی خدمات محله‌ای مطلوب یاری کنند.

شهین‌باهر تصریح کرد: این گروه‌ها تنها برای ارسال مشکلات محلات هستند و باید تدابیری اندیشیده شود تا به فضای تبلیغاتی و ارسال لینک تبدیل نشوند./ ایسنا

اضافه کردن نظر

Aynews.ir © 2016 .All Rights Reserved

Top Desktop version