جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 12:06 ب ظ - 09(Sep) 21 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهردار منتخب تبریز با بیان اینکه به پتانسیل مدیران کنونی شهرداری تبریز اعتقاد دارم، اعلام کرد: هدفم استفاده از توان مدیران مجموعه‌ی شهرداری تبریز است و تنها در مواردی خاص همچون موضوع «تبریز 2018» این امکان وجود دارد که از متخصصان بیرون از مجموعه هم استفاده کنم.ایرج شهین‌باه با بیان این مطلب افزود: به دنبال تحولات گسترده، برخورد چکشی و ایجاد زلزله در مجموعه‌ی شهرداری نیستم، با مدنظر قرار دادن عملکرد و تخضص هر یک از مدیران جابه‌جایی‌هایی خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در آستانه‌ی تبریز 2018 باید با آرامش کارها را پیش ببریم، تأکید کرد: 20 سالی می‌شود از نزدیک با مجموعه‌ی شهرداری و توان و تخصص هریک از مدیران شهرداری آشنا هستم.

شهین‌باهر با اشاره به ایجاد کانال‌های تلگرامی برای هریک از مناطق شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: این گروه‌ها برای برقراری ارتباط نزدیک با مردم و ارایه‌ی خدمات محله‌ای مطلوب است که در حال حاضر در مرحله‌ی عضوگیری قرار دارند.

شهردار منتخب تبریز ادامه داد: مردم هریک از مناطق می‌توانند در گروه شهرداری منطفه‌ی سکونت خود عضو شده و سپس از مشکلات منطقه‌ی خود عکس گرفته و در گروه منتشر کنند و شهرداری نیز موظف است تا 48 ساعت مشکل را رفع کرده و سپس تصویر خدمات ارایه شده را در گروه منعکس کند.

وی از شهروندان خواست که در این طرح شرکت کرده و شهرداری را در ارایه‌ی خدمات محله‌ای مطلوب یاری کنند.

شهین‌باهر تصریح کرد: این گروه‌ها تنها برای ارسال مشکلات محلات هستند و باید تدابیری اندیشیده شود تا به فضای تبلیغاتی و ارسال لینک تبدیل نشوند./ ایسنا


نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

هواپیمای رزمی و آموزشی «کوثر» رونمایی شد+مشخصات

اولین جنگنده بومی پیشرفته مجهز به سامانه های اویونیک و کنترل آتش بومی نسل 4 با نام کوثر با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386