پنج شنبه, 28 دی 1396 ساعت 05:00 ب ظ - 01(Jan) 18 2018

انتخاب زبان

یادداشت

حق انتخاب شدن و انتخاب کردن / شهرت زرد، آفت انتخابات

یکشنبه, 06 فروردين 1396 15:06
حق انتخاب شدن و انتخاب کردن / شهرت زرد، آفت انتخابات

آی نیوز- علی عباسی؛ تعداد بسیار بالای نامزدهای ثبت نام کننده برای انتخابات شورای شهر در نظر اول امری نامناسب و ناموجه جلوه می کند.  

پیشنهاد سردبیر

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه

سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مبارک باد 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

حضور باشکوه «تبریز‌۲۰۱۸» در بزرگ‌ترین آوردگاه گردشگری کشور

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با هدف معرفی «تبریز‌۲۰۱۸» در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.    

سکونت ۳۰ درصد جمعیت آذربایجان شرقی در سکونتگاه‌های غیررسمی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از سکونت ۳۰ درصد جمعیت آذربایجان شرقی در سکونتگاه‌های غیررسمی خبر داد.

۶ اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملی ثبت شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ثبت شش اثر طبیعی استان در فهرست آثار ملی خبر داد.

چاپ ایمیل -

علی عباسی -  همه ملت ایران بخصوص مردم مظلوم  و غیرتمند آذربایجان این روزها بیش از پیش به امیدواری به فردا و امید به آینده روشن احتیاج دارند.

بی تعارف منطقه ما روزگار خوشی را سپری نمی کند، امروز هیچ فردی  در استانهای شمالغرب نیست که دلش از وضعیت بغرنج دریاچه ارومیه خون نباشد.

کسی نیست که در این زمینه دغدغه و ناراحتی نداشته باشد اما انسان با امید زنده است، اگر امیدش را از او گرفته باشی زندگی را از او گرفته ای.

دریاچه ارومیه حال و روز خوبی ندارد. شکی در این نیست که باید تک تک آحاد ایرانیان اعم از تک تک شهروندان و مسئولان ارشد و خرد و نمایندگان مردم در مجلس به فکر چاره ای باشند.

با این حال یک سایت مغرض که همواره با دیدگاه خاصی مسائل مختلف زیست محیطی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی خطه شمالغرب کشورمان را زیر نظر دارد، در نوشته تازه ای که نمکی است بر زخم مردم آذربایجان، روح و روان هر ایرانی را می آزارد.

♦️ این سایت متوهم چنان از خشک شدن دریاچه ارومیه و نابودی آذربایجان سخن می گوید و چنان بر ناامید کردن مردم از دولت جمهوری اسلامی ایران سخن می راند که اگر نشناسیش گمان می کنی متعلق به اغیار و دشمن است.

نفی بلد و انتقال 5 میلیون انسان ایرانی از نظر متوهمان نشسته در اتاق های پرزرق و برق این سایت شاید کار ساده ای به نظر برسد اما نظر مردمان آذربایجان بی شک چیز دیگری است.

در اینکه با درایت و سیاست مسئولان و همت و اراده مردم این سیه دلان آرزوی خالی از سکنه شدن سر ایران و آذربایجان عزیز را به گور خواهند برد شکی نیست.

اما باید روی سخن ما با مسئولانی است که نظاره گر سمپاشی و سیاه نمایی و تبدیل امیدواری های مردم به یاس توسط چنین سایت هایی می باشند مردم به امید نیاز دارند اجازه ندهید امید آنان توسط یاوه نویسانی به یاس تبدیل شود

شهر و شهروند

توریست 2018 و لبخند تبریز قوناق پرور ما

توریست 2018 و لبخند تبریز قوناق پرور ما

علی عباسی - ما وقت بسیار زیادی برای نق زدن، حمله به این و آن، آبرو بردن از همدیگر، تشریح کم کاری ها و کمبودها، نبودها و هزاران مشکل و کاستی شهرمان تبریز داریم.


خواندنی ها

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386