جمعه, 04 اسفند 1396 ساعت 12:26 ق ظ - 02(Feb) 22 2018

انتخاب زبان

یادداشت

در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

سه شنبه, 17 بهمن 1396 09:23
در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

آی نیوز، علی عباسی - این روزها بقال های کوچه مان و تاکسی تلفنی محله مان در محاصره اقتصادی و تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای و تاکسی های آنلاین هستند .

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - -

آی نیوز- شهردار تبریز با بیان این که مشارکت شهروندان حرف اول و آخر را در پیش‌برد اهداف شهر می‌زند، افزود: شهروندان با کاهش تردد ۱۲ هزار خودرو در یک روز، کار بزرگی انجام دادند؛ این نقش، حتما در رونق گردشگری و برنامه‌های سال ۲۰۱۸ نیز موثر واقع خواهدشد.

 

 ایرج شهین‌باهر در گفتگو با برنامه تلویزیونی تبریزیم، با اشاره به جهت‌گیری کلی برنامه و بودجه سال ۹۷ شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: در توسعه ورزش به سمت ورزش همگانی خواهیم رفت و فرهنگ  ورزش همگانی و توجه به سلامت شهروندان اولویت اول است.

شهردار تبریز اضافه کرد:  در سال ۹۷ به مترو پرداخت جدی خواهیم داشت و با کمک دولت می خواهیم خط یک را تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری برسانیم .

وی با بیان این که نزدیک ۵۶ درصد تحقق بودجه برای سال ۹۶ داشته‌ایم، افزود: برای سال ۹۷ در صدد تحقق بیشتر هستیم و صرفه جویی را لحاظ خواهیم کرد.

شهین‌باهر با بیان این‌که توجه به بحران و پدافند غیرعامل در برنامه سال آینده لحاظ شه است، خاطرنشان کرد: توسعه فضاهای ورزشی در شهر به هنگام بحران محل ایمن محسوب می شود و ایجاد آنها مهم است و در برنامه سال آینده توجه شده است؛ به همین منظور، ۱۰ پارک محله ای در مناطق مناطق حاشیه نشین احداث خواهد شد که کارکرد دو منظوره خواهد داشت.

شهردار تبریز با بیان این‌که توسعه متوازن شهر نیز مد نظر است، افزود: به همین منظور، از مناطق پر درآمد برای مناطق کم در آمد هزینه خواهد شد، همچنین پروژه های نیمه کاره و مسیرگشایی ها مد نظر است و توسعه و آبادانی مناطق مختلف را رقم می زند.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه شهرداری با آموزش‌وپرورش استان، گفت: آموزش شهروندی برای اولین بار در مدارس تبریز با هماهنگی آموزش و پرورش انجام می شود و کتاب های شهروندی در دهه فجر رونمایی خواهد شد.

شهین‌باهر تاکید کرد: هویت شهردار و شهرداری از شوراست و حرکت منطقی و علمی شورا قابل ستایش است و ما بر چارچوب سیاست‌های شورای شهر گام بر می داریم.


نوشتن دیدگاه

شهر و شهروند

رسیدگی به مشکلات مجتمع جواهر در کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار

on پنج شنبه, 03 اسفند 1396 08:58

نشست این هفته کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی کلانشهر تبریز، به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان در مجتمع تجاری و خدماتی جواهر برگزار شد.


خواندنی ها

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386