یکشنبه, 17 اسفند 1399 ساعت 11:25 ق ظ - 03(Mar) 07 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - - شناسه: 9971

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی کیفیت مطلوب و تایید شده پروژه 342 واحدی سرو تعاونی مسکن خانه مطبوعات آذربایجان شرقی را کارنامه درخشانی برای این تعاونی دانست.

احمد اصغری مهرآبادی در بازدید از پروژه 342 واحدی سرو تعاونی مسکن خانه مطبوعات آذربایجان شرقی از تلاش وزارت راه و شهرسازی برای کاهش سود مشارکت در پروژه های مسکن به دو سال خبر داد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد ما در بحث سود مشارکت حداقل دو سال است این در حالی است که برخی از پروژه ها 7 تا 8 سال طول کشیده است و این به معنی کاهش سود مشارکت و افزایش دوره فروش اقساط برای متقاضی خواهد بود.

وی با بیان اینکه اکثر واحدهای مسکن مهر در کشور با این مشکل مواجه هستند، گفت:  به صورت جدی پیگیر رفع این مشکلات متقاضیان هستیم و پیگیری های لازم در این خصوص را انجام خواهیم داد.

دکتر مهرآبادی با بیان اینکه مشکل اصلی این متقاضیان بالا بودن سود دوران مشارکت است، عنوان کرد: به دلیل طولانی شدن پرسه اجرا و بهره‌برداری پروژه‌ها سود مشارکت افزایش پیدا کرده است متقاضیان ما هم به دلیل اینکه اقشار کم درآمد هستند توان بازپرداخت را ندارند.

اصغری‌مهرآبادی اضافه کرد: پیشنهاد ما در بحث سود مشارکت حداقل دو سال است این در حالی است که برخی از پروژه 7 تا 8 سال طول کشیده است.

وی بعد از بازدید از پروژه تعاونی مسکن خانه مطبوعات آذربایجان شرقی و شنیدن گزارش های ناظران و مجریان این پروژه کیفیت مطلوب پروژه مسکن تعاونی مسکن خانه مطبوعات را کارنامه درخشانی برای این تعاونی دانست.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در پایان سخنانش بر تسریع در تکمیل کارهای باقی مانده این پروژه فوق الذکر تاکید کرد و بر توجه ویزه خود به بخش مسکن در آذربایجان شرقی تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386