سه شنبه, 29 سبتامبر 2020 - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی بر مسدود کردن بزنگاه‌های قاچاق تأکید کرد و گفت: مبارزه فیزیکی و دستگیری قاچاقچیان اگرچه لازم است، اما اصل در این موضوع، پیشگیری از ورود کالای قاچاق به کشور است.

 

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی، اظهار کرد: وقتی واردات یک کالای مجاز از مبادی رسمی بیشتر از ورود آن از مسیر قاچاق طول می‌کشد، انگیزه‌ای برای قاچاق ایجاد می‌شود که چنین بزنگاه‌هایی باید مسدود شود. وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر آتش زدن کالای قاچاق در منظر عمومی، گفت: تأکید ایشان یک عمل پیشگیرانه است و باید مردم ببینند که در خصوص قاچاق، هیچ‌گونه گذشت و مماشاتی وجود ندارد. خدابخش اضافه کرد: مخصوصاً در مورد برخی از کالاها مانند لوازم‌آرایشی و مواد غذایی که با سلامت مردم در ارتباط است، به هیچ‌وجه نباید مماشات کرد؛ چون در صورت ورود این کالاها به جامعه، هزینه‌های بسیار بیشتری برای درمان عوارض ناشی از آن‌ها به مردم تحمیل می‌شود. وی از مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا خواست در این خصوص از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی به مردم استفاده کنند. استاندار آذربایجان شرقی همچنین با تأکید بر اینکه قاچاق کالا، باید در سرمنشأ آن متوقف شود، افزود: بعضاً مشاهده می‌شود که کالای قاچاق صدها کیلومتر بعد از مبادی ورودی کشف می‌شود؛ بنابراین به‌جای پراکنده کردن انرژی‌ها در نقاط مختلف، باید آن را در مبادی ورودی متمرکز کنیم. وی همچنین گفت: عدم تعادل در برخورد با کالای قاچاق در مرزهای مختلف نیز باید حل شود؛ امروز در منطقه آزاد ارس، تمهیدات مختلفی برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق اندیشیده شده است، اما متأسفانه می‌شنویم که در برخی دیگر از مناطق آزاد، این موضوع زیاد جدی گرفته نمی‌شود. در این نشست که با حضور مدیرکل امور استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد، گزارش دستگاه‌های مختلف در خصوص پیشگیری و مبارزه با ورود و توزیع کالای قاچاق ارائه شد.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-09-29 - 1386