سه شنبه, 16 جولای 2019 - 07(Jul) 16 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس شورای اسلامی استان گفت: معتقدم در بحث مدیریت، سوء مدیریت می‌تواند عامل اصلی مشکلات بسیاری از ارگان‌ها باشد، ارگانی موفق است که مدیریت توسعه گرا داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی وضعیت نامطلوب در خصوص چاه‌های غیرمجاز را حاصل کوتاهی در مسئولیت ها و برخوردهای احساسی ارزیابی کرد.

 آذربایجان‌شرقی که تا چند دهه قبل دومین استان کشور از نظر جمعیتی و درآمدهای اقتصادی محسوب می شد، از سال ۱۳۷۹ به این سو در این شاخص‌ها نزول کرده و سرانه درآمدی آن به ۷۰ تا ۸۰ درصد متوسط کشوری و نصف استان های پردرآمد مانند اراک و یزد کاهش یافته است.

 رییس اداره منابع طبیعی کلیبر اعلام کرد: ۹ هکتار از اراضی جنگلی و مراتع این شهرستان بر اثر آتش سوزی از بین رفت.

بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌شرقی ۱۵ نفر در استان به منظور شرکت در انتخابات از سمت خود استعفا کرده‌اند.

پور محمدی استاندار آذربایجان شرقی گفت: به اندازه کافی گله‌گذاری در جامعه وجود دارد، مردم اعضای شورا را برای حل مشکلات‌شان انتخاب کرده‌اند، نه تشویش افکار.

حسن روحانی گفت: از آغاز دولت یازدهم با سه مشکل پیچیده و بزرگ روبرو بودیم که از دو مشکل عبور کرده‌ایم و از سومین مشکل نیز عبور خواهیم کرد.

سخنگوی شورای نگهبان در گفتگوی تلویزیونی رسما جزئیات ایرادات شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات را اعلام کرد.

محمدرضا پورمحمدی

 استاندار آذربایجان شرقی با بیان خواست های شهروندان گفت: آموزش به زبان مادری نه، بلکه "آموزش زبان مادری" باید در مدارس استان آذربایجان شرقی راه اندازی شود.

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-07-16 - 1386