پنج شنبه, 09 جولای 2020 - 07(Jul) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اخبار ویژه - - شناسه: 1248

 شهردار كلانشهر تبريز گفت: من در تمام دروران مديريت 34 ساله خود اهل شعار نبوده ام و عشق و علاقه من خدمت به مردم است.

 دكتر صادق نجفي در مراسم بهره برداري از سالن چند منظوره ورزشي بانوان مشروطه اظهار كرد: افتخار من اين است كه مديري مردمي هستم و با افتخار اعلام مي كنم كه در خدمت به شهروندان و شهري كه از جان و دل دوستش دارم هر چه در توان دارم انجام خواهم داد.
وي با اشاره به اينكه صداقت و يكرويي همواره بايد در تمام مسائل زندگي سرلوحه رفتار انسان قرار گيرد: گفت: ما به خاطر خدمت به مردم همت كرده ايم و نه پست و مقام و با ياري خداوند اين را در عمل نشان خواهيم داد.
شهردار كلانشهر تبريز گفت: برنامه اي كه شوراي محترم شهر تبريز در سال 93 در اختيار شهرداري تبريز قرار داده است بر طبق زمان بندي انجام گرفته در حال اجراست.
نجفي گفت: از 650 پروژه تعريف شده براي شهر تبريز در حال حاضر نزديك 500 در مرحله اجرا هستند
وي با  تقدير از حضور فرماندار، مديركل اداره ورزش و جوانان و اعضاي شوراي شهر در اين مراسم گفت: شهروندان در سه سال آينده عمر شورا خواهند ديد كه چه اتفاقات بزرگي در تبريز خواهد افتاد و اين شهر با چه تحولات عظيمي روبرو خواهد بود.
شهردار تبريز با اشاره به تفاهم نامه هاي انجام گرفته با بانك شهر و صنعت و معدن اظهار داشت: به اميد خدا در سه سال آينده نزديك 6 هزار ميليارد تومان در پروژه هاي مختلف تبريز تزريق خواهد شد تا شاهد تحول عظيمي در اين شهر باشيم.
دكتر نجفي در پايان سخنانش با اشاره به اينكه احداث سالن هاي اينچنين را ادامه خواهيم داد تصريح كرد: سالنهاي اينچنيني را افزايش خواهيم داد واگر بخواهيم جامعه اي سالم و با نشاط داشته باشيم و از سوي ديگر اگر بخواهيم هويت هاي بومي، ملي و مذهبي را به نحو احسن حفظ و به نسل هاي آينده منتقل كنيم، بايد بيش از پيش به بانوان توجه داشته باشيم

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-07-09 - 1386