چهارشنبه, 29 ژانویه 2020 - 01(Jan) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که دستاوردهای مختلف انقلاب به زبان هنری بیان شود، گفت: در برخی مواقع یک کلیپ چند دقیقه‌ای از یک ساعت سخنرانی بسیار تاثیرگذارتر است. 

مجید خدابخش در همایش روسا و سرپرستان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور، با بیان این‌که امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بوده و دستاوردهای زیادی در دهه فجر با افتخار مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، افزود: همگی ما موظف به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی هستیم، اصل انقلاب اسلامی استقلال بود، باید  وضعیت رژیم شاه را بیان کرد تا مردم ببینند از چه سطحی به این پیشرفت دست یافته‌ایم. 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که زمان رژیم سابق، در حوزه بهداشت و درمان با کمبود پزشک مواجه بودیم، افزود: کشور از لحاظ پزشک عمومی وابسته بود ولی اکنون با افتخار اعلام می‌کنیم در تبریز پیوند قلب و کبد داریم که این، اقدامات ساده‌ای نیست. 

 وی افزود: طی چهل سال گذشته، در حوزه بهداشت و درمان انقلابی عظیم ایجاد شده است و اکنون بیش از ۱۰۰ هزار پزشک در کشور فعالیت دارند، در استان به ۵۴ نقطه‌ی محروم پزشک اعزام شده است. 

خدابخش از تجهیز مراکز درمانی به 140 دستگاه جدید آمبولانس خبر داد و گفت: استان ما دارای سه هزار تخت بیمارستانی بوده و سه هزار تخت دیگر نیز در دست احداث است، در شهر اولین‌ها خیری با ۹۰ سال سن بیمارستانی با ۵۵۰ تخت خوابی برای کودکان احداث کرده و 100 واحد مجتمع جهت استقرار همراهان بیماران در محوطه بیمارستان ساخته است.

وی با بیان این‌که در دهه مبارک فجر امسال، تمامی روستاهای بیش از ۲۰ خانوار در استان گاز‌دار می‌شوند، گفت: البته برق این روستاها از قبل تامین شده است. 

استاندار آذربایجان شرقی استفاده از زبان هنر را برای بیان و معرفی دستاوردهای انقلاب موثر دانست و گفت: اکنون باید کارهایی با زبان هنری ساخته شود تا بتوان وضعیت قبلی و فعلی کشور را به خوبی ترسیم کرد.


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-01-29 - 1386