شنبه, 07 دسامبر 2019 - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ویژگی های اقتصادی این استان در سطح ملی و منطقه از ایجاد بانک توسعه آذربایجان به عنوان بانکی خصوصی خبرداد.

 

مجید خدابخش در نشستی با تعدادی از کارآفرینان و فعالان اقتصادی استان در تبریز اظهارداشت: این اقدام باید پیش‌ از این به نتیجه می‌رسید اما هنوز دیر نیست و باید با همراهی تمامی فعالان اقتصادی این مهم پیگیری و عملیاتی شود.


وی با اشاره به تصویب تأسیس بانک توسعه آذربایجان و تکمیل فرم‌های مشارکت و میزان مشارکت مالی توسط مؤسسین متقاضی، بخش خصوصی برگزیده استان را ضامن اعتماد مردم و موفقیت در جذب منابع مالی برشمردند.
وی اظهار امیدواری کرد: با حضور پررنگ فعالان اقتصادی استان این بانک به‌صورت کاملاً خصوصی و با حمایت تمامی نهادهای متولی و نمایندگان مجلس به نتیجه برسد.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار نیز در این نشست هدف از ایجاد بانک خصوص توسعه آذربایجان را ایجاد نهاد مالی پشتیبان برای توسعه استان و تسهیل دسترسی فعالین اقتصادی استان به منابع مالی بخصوص در سرمایه‌گذاری کلان عنوان کرد.


علی جهانگیری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در زمان حاضر اختیار اقدام و تصمیم‌گیری در اعطای تسهیلات کلان در تمامی بانک‌های فعال در ستاد مرکزی و تهران متمرکز هست، اخذ تسهیلات کلان برای سرمایه‌گذاران استانی مشکل و زمان‌بر است .


وی اضافه کرد: با ایجاد بانک توسعه آذربایجان و استقرار ستاد آن در استان ضمن رفع این مشکلات می‌توان منابع مالی موجود را در توسعه اقتصادی استان بکار گرفت.


وی گفت: با ایجاد این بانک تجهیز منابع و مدیریت سپرده‌های کوچک به‌صورت منطقه‌ای ممکن شده و شاهد هدایت آن‌ها به بخش‌های تولیدی خواهیم بود.


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-12-07 - 1386