یکشنبه, 09 آگوست 2020 - 08(Aug) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اخبار ویژه - - شناسه: 6542

علی عباسی – دوستی معترضانه می گفت طراز استان آذربایجان شرقی خیلی پایین آمده، همانند طراز دریاچه ارومیه که به نقطه مرگ بی بازگشت هر روز نزدیک تر می شود.

این حرفش را قبول دارم. در این دو دهه اخیر بسیاری از مدیران آذربایجان شرقی نتوانسته اند همراه دغدغه های اساسی و اصلی مردم باشند.

فرار نخبگان از استان، مهاجرت ، رشد صفر و یا منفی جمعیت، خالی از سکنه شدن روستاها، میلیاردها تومان پروژه نیمه کاره و بعضا رها شده در سطح استان، اعتیاد، بی کاری، وضع بد صنعت استان، انسداد فرهنگی، احتضار دریاچه ارومیه، عدم جذب بودجه های ملی به استان و تحدید شادمانه زندگی کردن شهروندان آذربایجان شرقی از دغدغه های مردم بوده است.

در مقابل بسیاری از مسئولان آمده و رفته آذربایجان شرقی در این زمینه ها به سخن درمانی مشغول بوده اند و در عمل هیچ چیز و عملی از آنان شاهد نبوده ایم.

نباید این وهن و گمان در ذهن جامعه و افکار مدیران پدید آید که مردم و شهروندان و کنشگران همواره باید به به و چه چه از مدیران و عملکرد مشعشع آنان بگویند.

به نظرم نباید ناز مدیرانی را کشید که گاها و البته نه همیشه، صندلی مدیریت برایشان بسی بزرگ بوده است.

آری باید پرسشگر بود. باید بپرسیم چه کرده ای آقای مدیر؟ چه کرده ای آقای رئیس؟ چه کرده ای آقای والی؟ برای استان چه کرده ای؟ برایند حضورت در این استان چه بود؟

مدیریت فلان و بهمان کس منتی بر مردم استان نیست. بلکه اگر عملکرد شاق و فوق العاده ای  داشته باشند مردم خود قدردان و قدرشناس خواهند بود و حتی اگر سالیان و دهه ها گذشته باشد مردم از یاد نمی برند. باور نمی کنید یک سر به میان مردم بروید و به آنان گوش کنید!

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-08-09 - 1386