پنج شنبه, 09 جولای 2020 - 07(Jul) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: حوادث - - شناسه: 1363

فرمانده انتظامی هریس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پلمب 4 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

 جعفر رزاقی ظهر امروز در بازدید از چند واحد صنفی این شهرستان افزود: در راستای تدوام اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت در سطح شهرستان هریس، طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی از جمله پاکسازی مناطق آلوده شهری و روستایی، شناسایی مناطق آلوده و دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر و معتادان تابلو از اولویت‌های اصلی و مهم پلیس است.
وی گفت: ماموران انتظامی با همکاری پلیس‌های تخصصی، طرح ارتقای امنیت را در چند نقطه این شهرستان به مرحله اجرا گذاشتند که حاصل این امر توقیف هشت دستگاه موتورسیکلت متخلف بود که به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مقرهای انتظامی انتقال داده شد.
رزاقی تاکید کرد: ماموران در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهری همچنین هشت معتاد خطرناک و ولگرد را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان منتقل کردند.
فرمانده انتظامی هریس اظهار کرد: در این طرح با بازدید از 120 واحد صنفی، تعدادی محصولات مخرب فرهنگی و غیرمجاز کشف و ضبط و چهار واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.
وی در ادامه اظهار امیدواری کرد؛ با تداوم اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی، مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر، عرصه برای قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر بیش از پیش ناامن ‌شود.
رزاقی تصریح کرد: همچنین باید توجه داشت که برقرای ارتباط مثبت، قوی و فراهم آوردن محیط سالم و آموزش‌های مناسب می‌تواند روی فرزندان تاثیرگذار باشد و از آسیب‌های بیشتر پیشگیری کند.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-07-09 - 1386