یکشنبه, 09 آگوست 2020 - 08(Aug) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: دو دختر نوجوان که ساعاتی قبل خود را از پل کابلی تبریز به پایین انداخته بودند، زنده هستند.

 

سرهنگ علی اسمعیل پور اظهار داشت: علت اقدام به خودکشی دو دختر نوجوان مسائل مالی وعدم تمکن مالی نبوده بلکه هر دو از خانواده های ثروتمند تبریز هستند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی افزود: عدم نظارت والدین بر فرزندان موجب پدید آمدن چنین صحنه هائی می گردد.
وی اعلام داشت: بارها به خانواده ها تذکر داده شده در تمام فضاهای حقیقی و مجازی بر فرزندان به سبب نداشتن تجربه کافی و تابع احساسات بودن باید نظارت داشت ولی متاسفانه این مهم اغلب به دست فراموشی سپرده می شود.
 علی اسمعیل پور بیان داشت: در حال حاضر ارتباط پسران و دختران در فضای مجازی و در اختیار قراردادن عکس ها وتبادل اسرار طرفین در بسیاری از مواقع موجبات سوءاستفاده یکی از طرفین قرار گرفته و در زمان خاص خود عامل اصلی تهدید به هتک آبرو و موارد مشابه می شود که معمولاً موارد به نتایج مشابه می انجامد.
 معاون اجتماعی انتظامی، خانواده ها را به نظارت لازم و مستمر بر فرزندان دعوت کرد و اظهارداشت:در آستانه چهارشنبه آخر سال هستیم، در سال گذشته 460 نفر کودک و نوجوان آسیب دیدند که باید توسط والدین بر آنان نظارت می شد که نشد و اگر امسال هم تذکر پلیس جدی گرفته نشود خانواده های بیشتری گرفتار آسیب های ناشی از موادمحترقه خواهند شد.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-08-09 - 1386