یکشنبه, 09 آگوست 2020 - 08(Aug) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

بسیاری از افراد نابغه رفتارهای عجیب وغریبی دارند. نشانه های دیگری نیز وجود دارند که می توانند بعلت هوش بالا باشند. در این مطلب بیشتر به این موضوع می پردازیم.

بسیاری از افراد نابغه رفتارهای عجیب وغریبی دارند. نشانه های دیگری نیز وجود دارند که می توانند بعلت هوش بالا باشند. در این مطلب بیشتر به این موضوع می پردازیم.

شب زنده داری

محققین یافته اند افرادی که به طور موثری در طول شب کار می کنند، نسبت به افراد سحرخیز از هوش بالاتری برخوردارند. کسانی که هوش بالا دارند، به کار کردن در طول شب علاقه مند ند. وقتی بقیۀ افراد در حال خوابیدن هستند، افراد باهوش می توانند کتاب بخوانند یا یک ساز جدید یاد بگیرند .

ابله به نظر رسیدن !

شاید این افراد را درونگرا یا عجیب وغریب خطاب کنید، اما هنگام امتحان هوش، احتمالا آنها نمرۀ بالاتری خواهند گرفت. ابله به نظر رسیدن این افراد به این دلیل است که آنها می دانند که ممکن است اشتباه کنند، به همین دلیل کمتر هوش بالای خود را نشان می دهند. چنین افرادی تا زمانی که جوابی کامل و بدون نقص نداشته باشند صحبت نمی کنند. همچنین اگر چیزی برای گفتن نداشته باشند، صحبت نمی کنند و از یک مکالمۀ بی ارزش اجتناب می کنند.

حل مشکلات

افرادی که هوش بالا دارند خودشان با مشکلات شان روبه رو می شوند. هیچوقت امید خود را از دست نمی دهند و همواره راهی برای حل مشکلات پیدا می کنند. وقتی دشواری ها پدیدار می شوند، این افراد سریعا برای حل مشکلات اقدام می کنند تا کنترل وضعیت از دست شان خارج نگردد .

اطرافیان باهوش و خلاق

برای اینکه بفهمید باهوش هستید یا نه، به اطرفیانتان نگاهی بی اندازید. افراد باهوش دوست دارند با کسانی تعامل داشته باشند که همانند خودشان باهوش هستند. اگر دوستان شما آدم های باهوش و خلاق محسوب می شوند، پس بدانید که شما هم باهوش هستید. منبع: گیاه یاب

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-08-09 - 1386