چهارشنبه, 18 سبتامبر 2019 - 09(Sep) 18 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: بین المللی - - شناسه: 1844

 

 

 

آن‌ها با بیان اینکه داعش برای مبارزه با شیعیان به این شهر حمله کرده است از نیروهای ارتش خواسته‌اند تا هیچ مقاومتی در برابر داعش انجام ندهند و پس از این امر بوده است که گردان ۳ ارتش بدون هیچ مقاومتی از شهر عقب کشیده است.

به گزارش آی نیوز به نقل از سرویس بین الملل «فردا»: «نوری المالکی» معاون رئیس جمهور عراق در اظهاراتی قابل توجه از وجود اسنادی مهم در مورد همکاری نیروهای کرد با تروریست‌های داعش برای سقوط شهر موصل خبر داد.
نخست وزیر سابق و معاون فعلی رئیس جمهور عراق حکومت اقلیم کردستان عراق را متهم به همکاری با داعش برای سقوط شهر موصل کرده و گفت: سندی در دست است که نشان می‌دهد این دولت کردستان بوده است که از ارتش عراق خواسته است تا در برابر داعش مقاومت نکرده و عقب نشینی کند.
وی ادامه داد: آن‌ها با بیان اینکه داعش برای مبارزه با شیعیان به این شهر حمله کرده است از نیروهای ارتش خواسته‌اند تا هیچ مقاومتی در برابر داعش انجام ندهند و پس از این امر بوده است که گردان ۳ ارتش بدون هیچ مقاومتی از شهر عقب کشیده است.
المالکی افزود: کرد‌ها با بیان اینکه این جنگ؛ جنگی نیست که ربطی به ما داشته باشد و جنگ کسانی دیگر است که نیازی به مداخله ما در آن وجود ندارد نفرات تحت امر خود را از جبهه مقابله با داعش عقب گردانده‌اند و این نیز باعث سکوت ۳۵ تا ۴۰ درصدی ارتش در برابر حمله داعش به موصل شده است.
به گزارش پایگاه خبری راست هابر ترکیه، وی همچنین با اشاره به شرایط فعلی و تلاش‌ها برای مقابله با داعش در موصل خاطرنشان کرد: اکنون اتاق فکر واحدی برای جلوگیری از هرگونه پیشروی احتمالی داعش در منطقه موصل شکل گرفته است اما در شرایط فعلی فرماندهان ارتش آمادگی لازم برای انجام عملیات در این منطقه را ندارند.

 

 

 


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-09-18 - 1386