چهارشنبه, 04 آگوست 2021 - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 15 می 2021 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت انتخابات اسفندماه مجلس گفت: دشمن در صدد نفوذ به مجلس شورای اسلامی است و برای این منظور شبانه روزی تلاش می کند.

 

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم ظهر امروز پنج شنبه در همایش توجیهی و آموزشی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان های آذربایجان شرقی در تبریز با تاکید بر اینکه دفاتر نظارت استان نقاط ثقل اجرایی شورای نگهبان هستند، افزود: تحقق مردم سالاری یا همان جمهوریت به همراه تحقق اسلامیت در نظام اسلامی بر عهده شورای نگهبان است.

وی با بیان اینکه باید دفاتر نظارت بر انتخابات تخصص لازم را داشته باشند، ابراز داشت: باید درسایه ارتباط اعضای این دفاتر با شورای نگهبان صلاحیت کاندیداها به طور مناسب بررسی شود.

امام جمعه تبریز افزود: اگر شورای نگهبان کوتاهی کند نظام از حیث مردم سالاری به خطر می افتد و امکان سوءاستفاده برای صاحبان قدرت و ثروت و دست درازی به آرای توده های مردم فراهم می شود.

آل هاشم با اشاره به اینکه شورای نگهبان آرای مردم را از دستبرد صاحبان ثروت و قدرت مصون نگه می دارد، گفت: آرای مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران تعیین کننده و نقش آفرین است.

وی ادامه داد: آرای مردمی زینتی نیست، نظام ما نظام مردم سالاری دینی است و برای همین باید در تأیید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی دقت کنیم و سلایق شخصی در این امر دخیل نشود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: عمل به قانون، میزان التزام عملی به نظام و شرع مقدس اسلام در این خصوص مهم است. نباید در تأیید صلاحیت نامزدها تسامحی صورت گیرد.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
2021-08-04 - 1386