پنج شنبه, 17 ژانویه 2019 - 01(Jan) 17 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

اجرای طرح LEZ در تبریز با جدیت آغاز شدخودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند از ابتدای دی با اجرای طرح LEZاعمال قانون می شوند.

سال آینده، گذرهای شهرک خاوران شناسنامه دار می شودمدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه9 از نامگذاری تمام معابر شهرک خاوران در سال 98 خبر داد.

تولید بیش از 200هزار نشاء انواع گل در دو ماه گذشتهمدیر فضای سبز شهرداری منطقه4 تبریز هدف‌گذاری شهرداری منطقه چهار را تولید بیش از یک میلیون نشاء گل برای استفاده در بهار سال آتی عنوان کرد.

ضرورت بهره مندی از سیستم جداگر لرزه ای در سازه های شهری تبریز شهردار تبریز با تاکید بر کاهش پذیری خطر ریسک در زلزله گفت: بهره مندی از سیستم جداگرهای لرزه ای در سازه های شهری تبریز یک ضرورت است و می توان از تجارب علمی استاید دانشگاهی ژاپن در این خصوص بهره برد.

تخفیف ۴۰ درصدی عوارض پروانه های ساختمانیشهردار منطقه ۹ تبریز از اعمال تخفیف ۴۰ درصدی بر ای متقاضیان پروانه های ساختمانی و تعیین تکلیف پرونده های تخلفات ساختمانی خبر داد.

تقویت حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و پروژه های مشارکتی در شهرداری منطقه پنجشهردار منطقه پنج تبریزگفت : پروژه های مشارکتی در توسعه شهر نقش مهمی دارد واین منطقه از سرمایه گذاران بخش خصوصی دراجرای طرح های عمرانی با کاربری های مختلف استقبال می کند.

ارایه عملکرد عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز در بودجه ۹۷عملکرد عمرانی شهرداری تبریز در بودجه سال ۹۷ توسط محمد حسین اسحقی، معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در شورای شهر ارائه شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز اظهار داشت: چشم انداز فرهنگی این کلانشهر تدوین می شود.

طرح LEZ

 

با توجه به این که طبق آمار منابع اصلی ترین منابع آلودگی هوای شهری وسایل نقلیه موتوری است و گازهای حاصل از احتراق سوخت وسایل نقلیه نیز از مهمترین آلاینده‌های هوا به شمار می‌روند، در این راستا اجرای طرح هایی همچونLEZ می تواند گامی مهم در فرآیند کاهش آلودگی هوا به شمار آید.

نمایشگاه عکس پاییزه در پارک بانوان رضوان منطقه ۶ برگزار می شودنمایشگاه عکس پاییزه در تالار موزه فوتبال آذربایجان واقع در پارک بانوان رضوان برگزار می شود.

تخفیف ۲۵ درصدی مراکز معاینه فنی برای خودروهای باریخودروهای باری می توانند از تخفیف ۲۵ درصدی معاینه فنی و ۲۰ درصدی هیدرواستاتیک (تست مخازن) مراکز معاینه فنی استفاده کنند.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-01-17 - 1386