شنبه, 07 دسامبر 2019 - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image image

آی نیوز: استاندار آذربایجان شرقی گفت: زمان بندی مشخصی برای اتمام خط يك و دو پروژه قطار شهری تبریز پیش بینی شده است و بر اساس این زمانبندی پیگیر روند اجرای آن هستیم.

به گزارش آی نیوز، دکتر مجید خدابخش در مراسم معارفه مدیر عامل جدید سازمان قطار شهری تبریز با اشاره به اینکه حمل و نقل مهم ترين راهبرد توسعه استان است افزود: اتمام این پروژه، نوسازی ناوگان حمل و نقل استان نیز از دغدغه های اصلی آذربایجان شرقی محسوب می شود.

خدابخش با اشاره به اینکه مترو يكى از سه پروژه مهم استان براى سفر رياست محترم جمهوراست، افزود: قطار بستان آباد_سراب ، ورزقان_اهر، تبريز_سهند، جلفا_نوردوز_اصلاندوز و اتصال به شبكه ريلى جمهورى آذربايجان از مهم ترين اولويت هاى استان در حوزه حمل و نقل ريلى است.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: كهنه ترين ناوگان حمل و نقل ايران، در استان ما قرار دارد و عمر ماشين آلات به صورت ميانگين به بيش از ٢٠ سال مى رسد.

وی اظهار امیدواری کرد: امسال از محل اعتبارات مصوب سفر رياست جهورى، قطار ميانه_تبريز تا باسمنج، ريل گذارى شود.

گفتنی است دکتر مجید خدابخش در حکمی، بنا به پیشنهاد شهردار تبریز و به استناد مصوبه شورای سازمان قطار شهری تبریز و حومه و در اجرای بند14-4 ماده 14 اساس‌نامه سازمان، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان منصوب کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه منصوب کرد.


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-12-07 - 1386