یکشنبه, 05 آوریل 2020 - 04(Apr) 05 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این‌که جواب آزمایش سه مورد از 45 مورد آزمایش شده در تبریز، مشکوک است، افزود: نتایج آزمایش را به تهران ارسال کرده‌ایم و امیدواریم تا 48 ساعت آینده بررسی کرده و نظر قطعی را اعلام کنند.

 

به گزارش ای نیوز به نقل از ایسنا،محمدحسین صومی در گفت‌وگوی زنده خبری، با بیان این‌که طی 24 ساعت اخیر تعداد مراجعات در مورد ویروس کرونا به مراکز بهداشتی افزایش پیدا نکرده است، اظهار کرد: روز سه شنبه 45 مراجعه کننده داشتیم و روز چهارشنبه 32 نفر به مراکز بهداشتی مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: جواب آزمایش 42 نفر از 45 نفری که روز سه شنبه در بیمارستان‌ها بستری بودند، منفی قطعی است اما جواب آزمایش سه نفر مشکوک بود که این افراد تحت نظر هستند. نتایج را به تهران ارسال کرده ایم و منتظر بررسی‌های تهران هستیم تا نظر قطعی را اعلام کنیم.

وی تاکید کرد: همچنان بر رعایت بهداشت فردی و توصیه‌های بهداشتی تاکید داریم و توصیه می‌کنیم چنانچه لازم نیست مردم از خانه خارج نشده و در مراکز تجمع حاضر نشوند؛ چنانچه فردی دچار تب، تنگی نفس و سرفه(به ویژه شدید) شد، به مراکز درمانی مراجعه کرده و بر اساس توصیه کادر بهداشتی و درمانی مسیر را طی کنند.

صومی ادامه داد: البته تاکید می‌کنم که تمامی افرادی که با علایم شدید تنفسی در بیمارستان بستری می‌شوند بر اساس پروتکل، به ویروسی که در جامعه شایع شده نسبت داده می‌شوند، اما خوشبختانه تا کنون هیچ مورد فوتی کرونا در تبریز نداریم و صرفا سه مورد مشکوک داریم که منتظر اعلام نظر قطعی درموردشان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش مسئولان استانی این است که اجازه شیوع ویروس در استان داده نشود.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-04-05 - 1386