دوشنبه, 06 جولای 2020 - 07(Jul) 06 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

imageاستاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی از نوسان قیمت ارز به مشکل خورده اند و این موضوع می تواند به ضرر سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی در...

image 

مجید خدابخش عصردر نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مدیران اجرایی اقتصادی کشور با مسئولین آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس و ستاد اقتصادی مقاومتی ارس اظهار داشت: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی از نوسان قیمت ارز به مشکل خورده اند و این موضوع می تواند به ضرر سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی در کشور باشد.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: دولت تلاش دارد تا به صنایعی که از این مشکل رنج می برند، کمک کند تا بتوانند بدون مشکل به کار خود ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از معضلات این روزهای فعالیت های اقتصادی، سرمایه در گردش است، گفت: این موضوع برخی از ضعف های بانک ها در تامین این هزینه را مشخص می کند.

خدابخش خاطرنشان کرد: بنگاه های بزرگ، تجار و واردکننده های کلان باید به دلار ۴۲۰۰ تومانی اعتماد کنند تا در ادامه بازار نیز با قبول این قیمت، به حرکت درآمده و اشتغال و تولید داخلی از مشکلات این روزها رهایی پیدا کند.

گفتنی است؛ اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، هیات اقتصادی کشور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، رییس کل گمرک کشور با حضور در منطقه آزاد تجاری ارس از واحدهای تولیدی و صنعتی این منطقه بازدید کردند.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-07-06 - 1386