شنبه, 24 جولای 2021 - 07(Jul) 24 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 15 می 2021 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 23272

شاگردان مصطفی دنیزلی به شیرین‌ترین برد هفته دست یافتند تا پرسپولیس بعد از مدت‌ها در تبریز با ناکامی بازی را به پایان برساند.

 

 بعد از استقلال، پرسپولیس نیز دست خالی از تبریز برگشت و مقابل دیگر نماینده این استان تن به شکست داد.

اولین حضور محمدحسن انصاریفر به عنوان مدیرعامل برای سرخ‌ها خوش یمن نبود و این تیم بعد از مدت‌ها در تبریز دست خالی زمین را ترک کرد و تن به شکست برابر تراکتور داد.

مصطفی دنیزلی، سرمربی تراکتور بعد از تساوی بدون گل در هفته اول، اینبار هم با یک برد اقتصادی توانست یکی از شیرین‌ترین امتیازات فصل را به خود اختصاص دهد و هواداران تراکتور را به سرمستی برساند.

پرسپولیس کالدرون اما در یکی از بی برنامه‌ترین بازی‌های خود هیچ ترفندی برای رساندن توپ به باکس جریمه تراکتور نداشت و پاس‌های اشتباه و سردرگمی هافبک‌های این تیم باعث شد تا آنها تنها با سود بردن از ضربات ایستگاهی حریف را در چند مرحله به دردسر بیندازند.

استادیوم یادگار امام                    تماشاگر: بیش از 70هزار نفر
داور:   بیژن حیدری            کمک داوران: رضا سخندان و علیرضا ایلدروم

گزارش: حمید ابراهیمی

تراکتور:

رشید مظاهری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری، میثم تیموری، رضا اسدی، مسعود شجاعی، ویلیان میمبلا(80 - ساسان انصاری)، اشکان دژاگه( 71 - سوگیتا)، احسان حاج صفی(90 - سعید مهری)، کوین فورچونه


سرمربی: مصطفی دنیزلی


پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری( 67 - امیر روستایی)، محمدی نادری(78 - جونیور براندائو)، احمد نوراللهی، امید عالیشاه(46 - بشار رسن)، وحید امیری، سیامک نعمتی، مهدی ترابی، علی علیپور

سرمربی: گابریل کالدرون

اخطار:

سیامک نعمتی ( دقیقه 19)

احسان حاج صفی (دقیقه 59)

بیرانوند و سلیمی (دقیقه 86)

اشکان دژآگه  دقیقه 88

شرح گل:

تراکتور 1 پرسپولیس 0 : (دقیقه 1+45، احسان حاج صفی): ارسال کرنر بلند از سوی دژآگه برای حاج صفی و ناکامی بازیکنان پرسپولیس در توپ گیری از این بازیکن، در نهایت با شوت مهارنشدنی و زمینی حاج صفی، گل اول بازی را به ثمر رساند.

شرح بازی:


تراکتور در دقایق ابتدایی مالکیت توپ را در اختیار داشت و به دنبال این بود با حمایت هوادارانش راه دستیابی به دروازه حریف را به دست بیاورد. در سمت مقابل اما پرسپولیس با خطاهای پیاپی به دنبال متوقف کردن حریف و توقف سرعت بازی بود که به این مهم نیز دست یافت.
پرسپولیس اما روی اشتباه رشید مظاهری اولین شانس دستیابی به گل را به دست آورد که علیپور نتوانست از آن سود ببرد و در سمت مقابل هم علیرضا بیرانوند خیلی زود این اشتباه را جبران کرد و اینبار فرصت را در اختیار تراکتور قرار داد.
بازی بی کیفیت دو تیم که با پاس های اشتباه پیاپی و دریبل‌های ناموفق و بازی فیزیکی در میانه میدان در جریان بود، تا دقایق پایانی یک بازی بی کیفیت را برابر هواداران قرار داده بود اما در نهایت این احسان حاج صفی بود که روی ارسال دژآگه و حرکت فوق العاده اش ضربه نهایی را وارد دروازه کرد و تیمش را برنده به رختکن فرستاد.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
2021-07-24 - 1386